Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
02/07/08

Названо кращі підприємства Львова

Урочисто було підбито підсумки та названо переможців першого підприємницького конкурсу «Гордий Львів». За номінаціями виявились такі переможці: «Соціально – відповідальний бізнес» - мережа аптек «DS», у номінації «Інноваційний бізнес» - компанія «Уарнет», у номінації «Ділова репутація» - Торгово – промислова компанія, у номінації «Торгова марка року» – мережа АЗС «ОККО», Львівський державний ювелірний завод - у номінації «Збереження традицій галицького підприємництва», виставковий центр «Лемберг» - у номінації «Кращий бізнес – проект року», у номінації «Улюблене місце відпочинку та дозвілля» - Бухта вікінгів.

За результатами інтернет–голосування найбільше голосів було віддано виставковому центру «Лемберг». Йому було вручено відзнаку «Народне визнання».
Гран–прі конкурсу «Гордий Львів» - робота львівського скульптора, заслуженого діяча мистецтв України Володимира Одрехівського – була вручена концерну «Галнафтогаз» .

Рішення щодо переможців номінацій було прийнято на базі поданих рекомендацій самими учасниками, рекомендацій, отриманих оргкомітетом після скерування списку учасників до організацій – членів заочного журі конкурсу (Управління НБУ у Львівській області, Асоціація банків Львівщини, ЛОВ Антимонопольного комітету України, Європейська Бізнес Асоціація, ЦНТЕІ, ДПІ у м. Львові, Західна регіональна митниця, Асоціація «ГалАвто», Львівська консалтингова група, інших структур), а також результатів інтернет – голосування. Останнім етапом конкурсу була робота підсумкового журі у складі представників міської ради та Комітету підприємців Львівщини, якими відкритим голосуванням були визначено переможців по кожній з номінацій та володаря гран-прі на базі поданих рекомендацій (близько 90 державних інституцій, громадських організацій, вищих навчальних закладів, підприємств) та результатів інтернет–голосування.
Урочиста частина нагородження переможців пройшла під супровід класичної музики та оперних співаків. З вітальним словом від Львівської міської ради виступив перший заступник міського голови Олег Синютка, який наголосив на величезній соціальній важливості цього конкурсу та доцільності його подальшого розвитку.


Довідка

“Гордий Львів 2008” - перший підприємницький конкурс міста. Його організовано Львівською міською радою та Комітетом підприємців Львівщини. Основною метою конкурсу є відзначення здобутків кращих підприємств та організацій нашого міста, які долучаються до його розвитку і зростання, промоція найкращих.

Прес-служба міськради

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас