Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
02/07/08

Національний музей у Львові готується до грандіозного фотопроекту

11 липня у Львові розпочне роботу міжнародне журі III Міжнародного салону художньої фотографії «З любов’ю до Жінки-2008» під егідою Всесвітньої федерації фотомитців. Того ж дня об 11.00 члени журі дадуть прес-конференцію та влаштують виставку своїх творів у Національному музеї у Львові на просп. Свободи, 20, - про це, 1 липня, йшлося на прес-конференції організаторів фотосалону.

Свої твори у Національному музеї 11 липня виставлять редактор київського журналу Photografer Олександр Жилін, арт-директорка московського журналу Russian ZOOM Ольга Бидла, головний редактор журналу празького PhotoArt Гарик Аванесян, професор фотографії із Відня Герхард Трумлер, заслужений художник Всесвітньої федерації фотомистецтва Олег Огородник зі Львова. Усі вони складають журі III Міжнародного салону художньої фотографії «З любов’ю до Жінки -2008», яке має обрати із понад семи тисяч фото найкращі 200 для вересневої виставки.

На думку доктора мистецтвознавства Ореста Голубця, майбутній салон, відкриття якого відбудеться 16 вересня у Національному музеї, стане серйозною культурологічною подією, яка буде ознакою причетності Львова до світового мистецького процесу.

«Наразі питання про причетність нашого міста до світового сучасного мистецтва є суперечливим, бо спостерігаємо у Львові повну відсутність музеїв сучасного мистецтва і навіть мистецтва XX століття! Поволі відбувається і визнання художньої фотографії як рівноправного різновиду творчості. У Києві цей процес розпочався швидше, у нас пізніше, але за останні роки такі виставки, як «Тіні старого Львова» і україно-польсько-литовський проект бієнале художньої фотографії, став гарною пробою сил», – переконаний Орест Голубець.

За словами організатора і голови салону Юрія Тітовця, участь українців у салоні буде безкоштовною, а для учасників із інших країн це коштуватиме 15 євро (без пересилання каталогу, Каталог – повноколірне видання у твердій обкладинці форматом А-4 та обсягом 240 сторінок заважить на 2 кг. Побачить світ це унікальне видання на початку вересня. Для переможців конкурсу передбачено 6 нагород – золото, срібло, бронза, дипломи і відзнаки (зокрема, «Блакитна стрічка», від Всесвітньої федерації фотомистецтва та Європейського фотографічного союзу.

«Урочисте відкриття салону ми приурочимо до Днів Відня у Львові 15-19 вересня, сателітним проектом салону стане персональна виставка відомого віденського фотографа Герхарда Трумлера «Відень – моя любов». Очікуємо, що почесними гостями на нашому святі будуть княгиня Аніта фон Хохенберг (правнучка австро-угорського ерц-герцога Франца Фердинанда, застреленного в Сараєво у 1914 р. – авт.) та її чоловік граф Андреас Бордо», – пообіцяв голова салону Юрій Тітовець.

ЗІК

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас