Фінанси

На головну Архів новин
29/08/05

Перші втрати ”Карпат”

Після трьох стартових перемог у першості України з футболу львівські ”Карпати” в Молодіжному розійшлися миром із місцевою ”Кримтеплицею” - 0:0.

Поєдинок проти дебютанта першої ліги ФК ”Кримтеплиця””з Молодіжного ”Карпати” провели таким складом: Шуст, Тимчишин, Іщенко, Распопов, Лапко, Шмаков (Веприк, 52), Годвін, Худоб'як, Батіста (Голбан, 72), Фещук (Платон, 63), Сучков.

Підопічні Юрія Дячука-Ставицького прилетіли до Криму в ранзі лідера турніру першої ліги і з думкою продовжити свою переможну серію. На жаль, мусимо констатувати, що саме в матчі з новачком ліги ”зелено-білі” втратили перші очки в сезоні. Хтось може вважати це невдачею. Але заради справедливості мусимо зауважити, що ”Кримтеплицю” лише номінально можна вважати дебютантом. Адже в складі кримчан практично кожен гравець має чималий досвід виступів у першій лізі, а деякі зіграли не один десяток матчів і в провідному ешелоні вітчизняного футболу. Та й за віком підопічні Олега Луткова старші від карпатівців.

Перші хвилини гра точилася головним чином у центрі поля і до гольових моментів справа не доходила. Але поступово гості перехопили ініціативу і почали збільшувати тиск на ворота господарів. Врешті решт на 31-й хв. після флангової передачі Худоб'яка Батіста в один дотик пробив повз кіпера Єрещенка, який ще на 11-й хв. замінив Бальчоса, однак боковий арбітр зафіксував у бразильського легіонера ”зелено-білих” доволі сумнівне положення поза грою. А під завісу першого тайму чудову нагоду відзначитися втратив Фещук. Після подачі кутового він міг головою переправити круглого в сітку, проте чомусь вирішив спочатку прийняти м'яч на груди і тим самим дав можливість захисникам ”накрити” себе.

Характер гри не змінився і після відпочинку. Галичани продовжували атакувати, а кримчани всі свої зусилля зосередили на обороні. Задля підсилення атаки тренери ”Карпат” у другому таймі випустили на поле Веприка, Платона і Голбана. І саме двоє останніх мали по нагоді вирвати перемогу для своєї команди. Проте обом у вирішальний момент забракло влучності. Отож нічия - 0:0, а гравці та тренери ”Карпат” по завершенні матчу не приховували свого невдоволення таким підсумком.

Цікаво, що в звітному турі в очному двобої зустрілися й інші представники Львівщини та Криму в першій лізі. В Стрию, де місцевий ”Газовик-Скала” приймав сімферопольське ”Динамо-ІгроСервіс” також було підписано мирну угоду - 0:0.