Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
14/06/08

Задоволення лежати на Личаківському цвинтарі у Львові тепер може коштувати й 40 тис. грн. А походити й постояти – 10 грн

<a href=http://www.daily.lviv.ua/photo/details.php?image_id=330>Відео: Спокій Личакова</a>
Відео: Спокій Личакова
Через збільшення асортименту послуг, які надає ЛКП «Музей «Личаківський цвинтар», 13 червня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив нові ціна на послуги ЛКП та на україномовну друковану продукцію, яку воно реалізує. Зокрема, вартість поховання, яка включає певний набір послуг, з 2-20 тис. грн зросла до 3-30 тис. грн. Однак, при бажанні придбати місце для могили на відстані 15-30 метрів від головної алеї кладовища чи біля військових польських поховань, доведеться викласти 40 тис. грн. лише за ділянку.

«Ціни на поховання зростають, оскільки місця на поховання є дуже мало. Таким чином, підвищуючи ціну, ми стримуємо попит на поховання га Личакові. Тим більш, це дуже затратна процедура: ми проводимо комплексну підготовку до поховання, а також догляд за могилою. Також серед наших додаткових послуг з’явиться прибирання могил на замовлення (щоденне, кілька разів на тиждень, раз на місяць тощо). Воно теж матиме певну ціну», – зазначив директор ЛКП «Музей «Личаківський цвинтар» Ігор Гавришкевич.

За словами Ігоря Гавришкевича, вхід на Новодєвічій цвинтар у Москві коштує 25 грн, натомість на Личаків – 3-5 грн. «Коли до нас приїжджають гості з Росії, кажуть, мовляв, поважайте себе, це дуже низькі ціни. Тому, згідно з сьогоднішнім рішенням виконкому, тепер вхід на Личаківське кладовище коштуватиме 10 грн для дорослих, а також 5 грн для дітей після 12 років та студентів. Діти до 12 років платитимуть 3 грн», – зазначив Гавришкевич.

За його словами, останнім часом дуже популярними стали прогулянки по Личакову у нічний та вечірній час. Зокрема, розповів Ігор Гавришкевич, один з депутатів Верховної ради України від Львівщини, який нещодавно одружився, замовив на своє весілля нічну прогулянку алеями кладовища.

До речі, вхід на Личаків увечері тепер коштуватиме 20 грн, а у нічний час – 50 грн.


Довідка

Пільги на оплату орендно-похоронних послуг у розмірі 50% мають політичні в’язні, борці за волю України та жертви політичних репресій.

Також на території музею можна придбати книгу «Личаківський некрополь» – 15 грн, книгу «Личаківський цвинтар» – 12 грн, комплект листівок – 8 грн тощо.

ЗІК

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас