Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
14/06/08

У справі «трамадольного Доктора» заарештовано 5 осіб. Ще п’ятеро – «на волосинці» від арешту?

«Протягом 20 років у Львові діяло угруповання, яке займалося незаконним збутом сильнодіючих препаратів, у тому числі і наркотиків. Оперативно-розшуковими заходами управління з боротьби з незаконним обігом наркотиків було затримано угруповання у кількості п’яти осіб, у яких вилучено понад 56 тисяч таблеток трамадолу. Не виключено, що ще будемо вилучати ці таблетки», – про це, 13 червня, повідомив під час прес-конференції начальник Головного управління МВСУ у Львівській області, генерал-майор Василь Пісний.

Щодо того, чому в інформації, яку було озвучено ще раніше, зазначалося про затримання восьми осіб, В.Пісний зазначив: «На сьогодні затримано п’ять осіб, вони перебувають у СІЗО. Але у цій справі буде проходити 10 осіб, які причетні до реалізації трамадолу». Щодо затриманих осіб порушено кримінальну справу за ознаками ст.ст. 307, 321 Кримінального кодексу України, яка передбачає термін ув’язнення до 12 років.

При проведенні 17 обшуків, з них 8 – у помешканнях, 6 – в аптеках та 3 – в автомобілях. Під час обшуків було вилучено: 5 одиниць зброї, 500 набоїв різного калібру, золоті вироби, 3 автомобілі – марок «Мерседес Бенц» класу S за 240 тис. дол. США, «Ауді Q7» за 100 тис. євро, «Ауді Офлондер» за 75 тис. євро. Також вилучено 11 документів про приватизацію 11 квартир, хоча, за інформацією правоохоронців, є документи на 14 квартир. Вилучено: трамадол понад 56 тис. доз, сонат – 4439 штук, нормасон – 158 штук, теофедрин – 200 штук, трейфед – 70 штук, димедрол – 120 штук, таблетки «Зестра» (сильнодіючий лікарський засіб) – 1340. На сьогодні за рішеннями судів на вилучені речі накладається арешт і проводиться слідство. Встановлено, що щомісячний дохід від незаконного збуту сильнодіючих та отруйних лікарських засобів у кожній із аптек становив близько 20 тис. дол. США.

На сьогодні у Львові закрито сім аптек у Львові: три аптеки «Доктор» (2 – на вул. Кубійовича, 1 – на вул. Замарстинівській), дві аптеки ПП. «Юлій» (на вул. Шота Руставелі-Зелена, Джерельній) та ще дві аптеки ПП «Д.Ю.З.» (на вул. Синівській та Широкій). «Коли ми перший раз затримали особу, яка займалася реалізацією трамадолу, представники прокуратури скерували подання голові Львівської ОДА, унаслідок чого були забрані ліцензії у цих аптек на реалізацію тих чи інших лікарських засобів. Тому вони вже не працюють», – сказав В.Пісний.

Начальник міліції Львівської області зазначив, що у цю мережу аптек трамадол закуповувався неофіційно, його сюди завозили зі сходу України. «Ми вже маємо таку інформацію, яким чином трамадол надходив у Львів і хто його переправляв», – сказав він.

На запитання, чому так довго не вдавалося затримати власника мережі аптек «Доктор» та осіб, які входили до цього угруповання, В.Пісний заявив: «Якщо бути чесним, то затриманню цих осіб частково посприяла і заміна керівництва УБНОНУ області. Загалом ми звільнили з цього управління 10 осіб та призначили нового керівника, з приходом якого, це управління запрацювало належним чином. Я впевнений, що якщо у подальшому в області будуть скоювати такі злочини, вони будуть їх виявляти і винні особи будуть притягуватися до кримінальної відповідальності».

«Зараз проводиться слідство, і ми не виключаємо такий варіант, що це злочинне угруповання «дахували». Впевнений, що під час слідства, встановимо, були такі речі чи ні. Якщо були, то особи, які організовували такі речі, будуть нести відповідальність», – зазначив В.Пісний.

ЗІК

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас