Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
14/06/08

Вперше цьогоріч у міські бібліотеки закуплять літературу та періодику для дітей і дорослих

Цьогоріч вперше у міські бібліотеки закуплять літературу та періодику для дітей та для дорослих на суму 531 тис. грн. а також відремонтують приміщення. Як повідомили в управлінні культури та туризму Львівської міської ради, у бібліотеках проводитимуть капітальні ремонти дахів, приміщень, замінять котли, пічне опалення та замінять системи опалення у бібліотечних філіях централізованої бібліотечної системи для дітей та для дорослих.

Закупівля літератури у бібліотеки. Управління культури та туризму Львівської міської ради проводить закупівлю літератури у бібліотеки міста. Для централізованої бібліотечної системи для дітей закуплять дитячу літературу на суму 354 тис. грн. Для централізованої бібліотечної системи для дорослих буде закуплено літературу на суму 177 тис. грн..

У централізованих бібліотечних системах для дітей та для дорослих було проведено аналіз картотек незадоволеного читацького попиту, аналіз книги читацької думки та соціологічні опитування як серед дітей, так і серед дорослих. Також у централізованій бібліотечній системі для дітей було проведено акцію «Чудова сімка» серед дітей, віком від 10 до 14 років щодо визначення рейтингу книжкових новинок. На цій основі було укладено списки для закупівлі необхідної літератури у бібліотеки міста. Також з міського бюджету виділено 300 тис. на підтримку україномовного книговидання. Видані книжки будуть передані у міські бібліотеки.

Ремонти у бібліотеках. Цьогоріч зроблять капітальний ремонт даху бібліотек-філій №19, вул. Симоненка та №15, вул. Повітряна,88. Замінять вікна у бібліотечних філіях ї №22 вул. С.Петлюри 41 та у філії № 32 вул. Виговського 79. Буде зроблено капітальний ремонт приміщення бібліотеки-філії №16, що на вул. Старознесенській 56. Виготовлення проектно-кошторисної документації та заміна пічного опалення передбачається в бібліотечних філіях №5, №14, №34 та №21. У бібліотечних філіях №8 та № 18 замінять котли та системи опалення. Також протягом цього року буде зроблено ремонт центральній міській бібліотеці ім. Л. Українки.

Закупівля нового обладнання у бібліотеки міста. Протягом цього року у централізовану бібліотечну систему для дітей буде закуплено 18 комп’ютерів, мультимедійний проектор, екран, відеокамеру та фотоапарат на загальну суму 100 тис. грн. Також для централізованої бібліотечної системи для дітей цього року закуплять меблі на суму 120 тис. грн.

Прес-служба міськради

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас