Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
29/08/05

Здійснено перший міжнародний перелит повітряних куль через українсько – польський кордон

27 серпня, пройшов Перший міжнародний переліт повітряних куль через українсько-польський кордон в районі митного переходу „Краковець – Корчова”. Ця спортивна акція під гаслом „Дружба без кордонів” присвячена Року України в Республіці Польща. У небо з території автопорту „Краковець” здійнялося 4 теплових аеростати: 3 пілотовані українськими екіпажами, 1 – польським, - повідомив власний кореспондент Західної інформаційної корпорації у Яворівському районі.

„Повітряний вояж вітчизняних аеронавтів розпочався у День Незалежності України – в Києві. Відтак, ми побували в небі над Кам’янець-Подільським. З Краківця маршрут повітряних куль проляже до Перемишля, де учасники акції „Дружба без кордонів” візьмуть участь у святкуваннях Днів міста. Згідно програми, затвердженої Федерацією повітроплавання України й узгодженою з польською стороною, аеронавти побувають у містах Санок, Ланцют, Краків, Ченстохово. У Республіці Польща екіпажі аероклубів Києва, Феодосії, Кам’янець-Подільського братимуть участь у святкових акціях, присвячених Року України в Республіці Польща, зокрема, влаштовуватимуть доброчинні екскурсії на повітряних кулях для польських дітей, відвідають Краківський музей авіації”, – повідомив кореспонденту віце-президент Федерації повітроплавання України В’ячеслав Гардашнік.

На одній із повітряних куль з дружнім візитом на святкування Днів Перемишля відбув у Республіку Польща голова Яворівської РДА Ростислав Новоженець.
В урочистостях з нагоди Першого міжнародного перельоту повітряних куль через українсько-польський кордон, які відбулися в конференц-залі автопорту „Краковець”, взяли участь голова Яворівської РДА Ростислав Новоженець, його заступники Уляна Ганусяк, Іван Стецькович, заступник голови Яворівської райради Степан Новосядло, заступник начальника Яворівської митниці Володимир Турчин, керівники відділів з питань фізичної культури і спорту та культури Яворівської РДА Андрій Кононов, Алла Жмурко, селищний голова Краківця Роман Слиж, дитячий хор церкви св. Петра і Павла та фольклорний ансамбль „Горлиця” з Новояворівська.

Голова Яворівської РДА Ростислав Новоженець привітав учасників та організаторів акції „Дружба без кордонів”, наголосив на європейському значенні Першого міжнародного перельоту повітряних куль через українсько-польський кордон, висловив сподівання, що відтепер і решту кордонів аеронавти долатимуть з такою ж легкістю. Президент Федерації повітроплавання України Олександр Ніколаєв, віце-президент В’ячеслав Гардашнік, українські аеронавти Тетяна та Юрій Бейдики, Валерій Пономаренко, Олександр Змушко, польські пілоти та штурмани Харцерського клубу Бальонового (Краків) Рафал Новак, Марек Міхалец, Томаш Гаєвський, Крістіан Шаруга подякували яворівській владі за такий прийом, а українським митникам і прикордонникам за те, що за якихось 15 хвилин вирішили усі процедури згідно Митного кодексу України.

Як зазначив кореспонденту президент Федерації повітроплавання України Олександр Ніколаєнко, теплові аеростати виготовлено у Феодосійському НДІ „Аерокружних систем”, вартість кожного в середньому складає близько 30 тис. дол. США. Аеронавти готувалися до цього міжнародного перельоту 2 роки, досвід пілотів та штурманів повітряних куль вимірюється десятиліттями. За словами представника польського Харцерського клубу бальонованого Марека Міхалеца, дружба між польськими та українськими аеронавтами триває уже довгі роки, чимало українських пілотів теплових аеростатів проходили стажування саме у Кракові.

Західна інформаційна корпорація

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас