Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
09/06/08

Львів перевірили на підготовку готельної мережі до ЄВРО 2012

У Львові відбулася зустріч спільної робочої групи з питань моніторингу реалізації інвестиційних проектів щодо будівництва та реконструкції готельної мережі в рамках підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Міжвідомча група ознайомилася із поточним станом підготовки об’єктів готельно-туристичної та спортивної інфраструктури Львова та Львівщини. Зокрема відбулося представлення проектів реконструкції та відвідини 4-ох зіркових готелів «Леополіс», «Дністер» та «Опера», які планують до 2010 року підвищити свою категорію до 5-ти зірок, а також «Гранд-Готелю», який планує після реконструкції підвищити категорію до 4*. Також робоча група оглянула ділянки будівництва готельного комплексу на вул. Наливайка(5*), Фредра,7 (5*) та Федорова 23-28 (4*).

Участь у засіданні робочої групи взяли: перший заступник Міністра культури і туризму України Анатолій Корнієнко, голова Державної служби туризму та курортів Анатолій Пахля, перший заступник міського голови Олег Синютка, головний спеціаліст відділу спортивної інфраструктури та туризму Нацагентства Людмила Мещерських.

Про стан готельної мережі у Львові та плани щодо її покращення розповідали директор департаменту «ЄВРО 2012» Львівської міської ради Олег Засадний, начальник управління архітектури Юрій Криворучко, а також заступник начальника головного управління економіки Львівської обласної державної адміністрації Ярослав Пелиховський.

Владислав Корнієнко як голова спільної робочої групи, базуючись на матеріалах, наданих йому Львівською міською радою та Львівською облдержадміністрацією, зазначив, що відповідно до вимог УЄФА Львівщина на 75% готова по 5* готелях та на 98% - по 4*. А саме цей напрямок є найбільш проблемним для України.
Під час наради представники Львівщини озвучили дві пропозиції, які потрібно законодавчо врегулювати на рівні Києва — це встановлення граничних меж цінової політики готелів та врегулювання процедури проведення аукціонів.

Прес-служба міськради

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас