Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
28/08/05

Лозинський - ”Карпати”: хто кого

Конфлікт між футбольним клубом ”Карпати” та депутатом Львівської міської ради Андрієм Лозинським розгоряється.

Нагадаймо, під час матчу між львівськими ”Карпатами” і стрийським ”Газовиком-Скалою” затримали депутата Андрія Лозинського, який, використовуючи свій мандат, намагався пройти на стадіон ”Україна” разом із двома друзями. Цим пан Лозинський порушив статтю 5 Закону ”Про боротьбу з корупцією”.

Проте пан Лозинський заперечує факт правопорушення і каже, що квиток він мав, а міліція його затримала безпідставно. Щобільше, про жодних друзів, чи то пак знайомих, які були з ним, він не згадує.

Директор ”Карпати спорт маркетинг” Ігор Дедишин, - повідомила, - вважає, що цей інцидент мав би розв`язувати суд, а футбольний клуб тут ні до чого. А от пан Лозинський переконаний, що ситуація, яка склалася, - ”це замовна політична провокація з боку працівників міліції”.

Своєю чергою керівництво ФК ”Карпати” такий розвиток подій обурює. ”Лозинський не попросив вибачення за цей прикрий інцидент, - зауважив під час прес-конференції директор ”Карпати спорт маркетинг” Ігор Дедишин, - а перевів ситуацію у політичну площину. Це було просто шоком для керівництва, яке й у гадці не мало робити якісь змови”.

Тож, за словами Дедишина, якщо й надалі продовжуватимуться такі коментарі, ймовірно, ”Карпати” будуть змушені звертатися до судових органів, аби захистити ділову репутацію, честь і гідність футбольного клубу.

газета ”Поступ”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас