Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
26/08/05

На що Буняк витрачає пенсію?

Міський голова Львова Любомир Буняк особисто спроектував колар мера Львова, який тепер одягатиме на урочистості. Відзнака вперше була продемонстрована на День незалежності.

Кілька років тому пан Буняк говорив, що він, на відміну від свого попередника, не має наміру вдягати на себе якісь прикраси, щоб спеціально вирізнятися. ”Прикрас, як ви бачите, я не носив і не ношу. Та цей колар я спроектував сам. Він є атрибутом влади, і я не користуюся ним щодня. Вважаю, що ця відзнака надає урочистості святам”, - зазначив Любомир Костянтинович у коментарі Західній інформаційній корпорації.

За словами голови адміністрації міського голови Степана Панюци, колар було виготовлено за особисті кошти Любомира Буняка, точніше, за його пенсію, як подарунок громаді міста. Зараз відзнака зберігається в сейфі міського голови, але надалі буде передана на збереження до Львівського історичного музею, звідки мер зможе забирати його при потребі, - повідомив пан Панюца.

Ланцюг, який носив попередник Любомира Буняка Василь Куйбіда зберігається у міській раді. А замінили його тому, що він був зроблений зі звичайного металу, до того ж, мав знівечений вигляд: у деяких місцях кільця ланцюга заміняли скріпки. Окрім того, на думку Любомира Буняка, попередній колар несе замало інформації про наше місто адже має лише одну підвіску з гербом Львова. Новий же символізує шість адміністративних районів міста з гербом Львова на сьомій підвісці. Відзнака виготовлена зі срібла з позолотою й прикрашена штучними аметистами й корундами. За словами мера, це -- дорога річ, виготовлена з дорогоцінного металу та дорогоцінних каменів.

Скільки коштує такий витвір львівських ювелірів, з`ясувати не вдалось. Начальник цеху Львівського Державного ювелірного заводу Андрій Новогольник, який контролював процес виготовленням відзнаки, відмовився назвати ціну ювелірного дива. Втім, він підтвердив, що більшість ідей, втілених у проекті, справді належать Любомирові Буняку.

газета ”Поступ”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас