Архів новин

Мер Львова обговорив з Державним секретарем Ватикану беатифікацію Андрея Шептицького

24 травня у Львівській міській раді відбулась зустріч державного секретаря Ватикану Торчіціо Бертоне з міським головою Андрієм Садовим. Під час зустрічі кардинал розповів про беатифікацію с. Марти Вєцкої.

Водночас, під час зустрічі мер наголосив, що для України становлення держави дуже тісно переплітається зі становленням Української греко-католицької церкви і діяльністю митрополита Андрея Шептицького.

"Коли ми зараз говоримо про процес беатифікації митрополита Андрея Шептицького, то мусимо розуміти, що мова йде про процес, яким перейняті мільйони людей. Це не лише ті люди, які з особистого досвіду знають про благочестиву діяльність Митрополита, були врятовані ним, але й ті численні українці, які завдячують йому самим фактом існування української нації та української держави. Церква була носієм самої ідеї української християнської нації. Церква пронесла цю ідею через підпілля, сибірські морози, концтабори і камери тортур. Тим самим церква завоювала незаперечний авторитет серед мирян, оскільки була поруч у найважчі часи", - розповів міський голова Андрій Садовий.

Також під час зустрічі мер наголосив на ролі Українського католицького університету у житті міста.

"На сьогоднішній день це є одна з провідних наукових інституцій України і Східної Європи. Місто докладає усіх зусиль, аби максимально сприяти Українському католицькому університету оскільки розуміє, що за такою наукою майбутнє", - зазначив Андрій Садовий.

Міський голова також звернувся з проханням до Торчізіо Бертоне особисто підтримати Український католицький університету у Львові.

Zaxid.net

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут