Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
16/05/08

''ГОЛИЙ ЗАБІГ'' відбувся у Львові

15 травня, у Львові на площі Ринок відбулася нестандартна акція-протест "Голий забіг". О 22:30 на площі Ринок, 14 з під'їзду вибігли голі люди: семеро хлопців та одна дівчина. Вони тримали в руках плакати з протестними написами, на кшталт, "Свободу пінгвінам в Антарктиді". Таким чином учасники акції намагалися донести до суспільства свій протест проти шаблонних обмежень в суспільстві.

Ще одна мета акції - реклама нового сайту "Шароджобс.ком". Нова Інтернет-сторінка засуджуватиме усі огріхи суспільства та закликає людей жити корисно і весело.

"Гола акція" зародилася випадково. На одному із сайтів група "Шароджобс" пообіцяла, якщо їхня кількість сягатиме 1 000 осіб, то вони пробіжаться центральною частиною міста без одягу.

Після забігу хлопці сказали: «Хочемо подякувати нашій недолугій міліції, яка, як завжди, не виконує своєї роботи. Цією акцією ми протестуємо проти насильства, СНІДу та наркоманії. Усі шаблонні акції, які були дотепер, не привертали уваги, а ми намагались привернути увагу громадськості і викорінити всі суспільні принципи», – сказав прес-секретар акції Андрій. Він додав, що ця акція також пов’язана з відкриттям сайту.

Хлопець, який був учасником забігу, зізнався, що люди його збили з пантелику, а сам він, коли біг, то в протигазі практично нічого не бачив.

Обіцянка не залишилась непоміченою і протягом останніх днів кількість "шароджобів" стрімко зросла. На сьогодні їх тисяча двісті.

Фотогалерея: http://daily.lviv.ua/photo

zaxid.net

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас