Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
16/05/08

На Львівщині – «Автобус-2008»: водіям краще бути чемними

З 15 травня до 16 червня 2008 року у Львівській області триватиме щорічна операція «Автобус-2008». Її метою є зменшення кількості порушень правил дорожнього руху водіями автобусів. Про це, 15 травня, у коментарі повідомила керівник прес-служби управління ДАІ ГУ МВСУ у Львівській області Світлана Добровольська.

Сьогодні працівники ДАІ спільно з працівниками Головавтотрансінспекції організувалися у мобільні групи та почали проводити заходи операції «Автобус-2008». У межах операції інспектори ДАІ будуть здійснювати перевірки щодо підвищення технічної готовності транспортних засобів до виїзду на лінію. Особливу увагу звертатимуть на ті автобуси, які перевозять організовані групи дітей до місць відпочинку.

На підставі аналізу стану аварійності серед пасажирських автоперевізників, дотримання ними вимог транспортного законодавства було складено спеціальні графіки перевірок і згідно з ними розпочалися перевірки автопідприємств.

«Автоперевізників будуть перевіряти щодо виконання ними Закону України «Про дорожній рух». Особлива увага звертатиметься на здійснення передрейсового контролю, на перевірку технічного стану автобусів, проходження медичного огляду водіїв, а також – дотримання їхнього режиму праці та відпочинку», – розповіла С.Добровольська.

Крім того, під час контролю на лінії мобільні групи будуть документувати порушення транспортного законодавства, порушення правил перевезення людей, у тому числі і дітей, грубі порушення правил дорожнього руху, порушення правил переїзду залізничних переїздів тощо.

Тільки з початку 2008 року у Львівській області зафіксовано 25 дорожньо-транспортних пригорд за участю пасажирських автобусів, в яких загинуло троє осіб та понад 20 осіб були травмовані.

ЗІК

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас