Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
15/05/08

18 травня Європа з Донецька прийде до Львова

У неділю, 18 травня, у Львові пройде завершальний етап святкування Днів Європи в Україні. В межах святкування вулицями міста пройде автопробіг, а на площі Ринок буде облаштований «мюзікбокс». Львів – останнє місто, де проходитимуть святкування: 11 травня День Європи пройшов у Києві, 14 травня - в Одесі, а 17 травня пройде у Донецьку. Про це сьогодні, 15 травня, під час прес-конференції повідомив голова ЛОО «Європейський рух України» Михайло Васюта.
«Львову випала честь підсумувати святкування Днів Європи в Україні. На мій погляд, логічним є надання такого права нам, львів’янам, адже саме ми є тим серцем і рушієм, який рухає Україну в Європу. Для того, щоб показати львів’янам та українцям переваги європейського рівня життя, Львівська обласна організація «Європейського руху України» вирішила в межах офіційного святкування Днів Європи в Україні провести низку освітніх заходів», – повідомив Михайло Васюта.
За словами заступника голови ЛОО «Європейська партія України» Володимира Швеця, біля Львівської міської ради відбудеться презентація програми Європейського руху. Таким чином популяризуватимуть ідеї пришвидшення вступу в Європу. Біля «мюзікбоксу» молоді прибічники Європейського руху будуть розказувати львів’янам, чому варто рухатись до Європи. На спеціальних інформаційних щитах кожен зможе написати, чому Україні варто «йти в Європу» й чому ні.
На проспекті Свободи у неділю зберуться учні середніх шкіл, які розмалюють всю центральну частину міста малюнками і написами, що будуть засвідчувати важливість руху в Європу.
Також в рамках святкування у Львові буде розміщено 20 просвітницьких білбордів і 10 сітілайтів з гаслами: «Львів – серце Європи», «Львів’янам – європейський рівень життя», «Львів’янам – європейські цінності».

ЗІК

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас