Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
15/05/08

17 травня львівські музеї розважатимуть своїх відвідувачів вночі

З нагоди Міжнародного дня музеїв, який відзначають 17 травня, п’ять львівських музеїв підготували нічну програму для своїх відвідувачів. Це - Львівській історичний музей, Національний музей у Львові ім. Андрея Шептицького, "Музей ідей", Музей ім. Івана Франка та Львівський музей історії релігії. Про це сьогодні, 14 травня, під час брифінгу повідомив заступник міського голови Львова Василь Косів.
Цього року тема Міжнародного дня музеїв - "Музей - чинник суспільних змін і соціального розвитку". "Додам, що цього року ми провели легалізацію українського комітету Міжнародної ради музеїв. Вже перекладено Кодекс музейної етики, незабаром ми розішлемо його всім музеям", - повідомив віце-президент українського комітету Міжнародної ради музеїв Зеновій Мазурик.

17 травня в музеях буде День відкритих дверей. "Міська рада профінансувала 50 тис. грн на проведення нічних заходів у музеях. Проте вхід на вечірні програми, що відбуватимуться в музеях, може бути платним, хоча ми рекомендували музеям зробити безкоштовний вхід. Ми хочемо на прикладі цих п’яти музеїв, показати іншим, що це позитивно впливатиме на розвиток музейної справи", - додав В.Косів.

17 травня перед Домініканським собором о 20.00 мистецький центр "Майстерня пісні" виконуватиме давні духовні напіви України, також майстерня виконуватиме їх о 21.30 та 22.30 в Національному музей у Львові ім. Андрея Шептицького, о 19.00 в цьому ж закладі пройде концерт струнного квартету Львівської національної музичної академії ім.. М.Лисенка. Львівський історичний музей до цього свята представить відвідувачам оновлену експозицію, а Музей ім.. І.Франка поєднає читання віршів із джазовою музикою. В "Музеї ідей" о 21.30 відбудеться вуличний перегляд фільмів про музеї Львова "Львів - місто музеїв".

В "Ніч музеїв" ці заклади працюватимуть до 01.00 години, з цієї нагоди у місті продовжать роботу електротранспорту до першої години ночі.

zaxid.net

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас