Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
02/05/08

1 травня у Львові: 100 комуністів + 250 правоохоронців

Близько 100 представників КПУ, СДПУ (о) та Блоку Вітренко зібралися сьогодні, 1 травня, на площі біля Монументу слави на вул. Стрийській у Львові на мітинг з нагоди Першотравня, який вони проводять під гаслом "Владу народу! Геть владу, яка нас тягне в НАТО!". У своєму виступі перший секретар Львівського обкому КПУ Олександр Калинюк зазначив: "Влада кинула виклик власному народові. Ми приймаємо його і сурмимо збір усіх небайдужих до волі та долі рідної української держави".

Головний комуніст Львівщини заявив, що цим самим вони виступають проти антинародного помаранчевого режиму і проти надання будь-якої підтримки тимчасовому уряду Юлії Тимошенко.

Під час мітингу здійснено безпрецедентні заходи безпеки з боку працівників міліції. Охорону невеликої групи мітингуючих здійснюють 250 правоохоронців. У своєму виступі голова Львівської обласної організації КПРС Валерій Чижевський заявив: "Нас дуже добре охороняють сьогодні!"

Тим часом близько 10 представників з емблемою Соціалістичної партії України проводять прибирання Пагорбу Слави у Львові, ще близько 100 людей з відзнаками СПУ готують Великодній стіл з пасками та алкогольними напоями у наметі за кілька метрів від Пагорба слави. Таким чином представники СПУ відзначають Першотравень та Великдень.

Як відомо, соціалісти мають намір провести конкурс пасхальних кошиків. Окремі представники Соцпартії навіть одягнули вишиванки під червоні кокарди.

zaxid.net

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас