Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
16/04/08

Замість сесії облради – фуршет…

Учорашня сесія Львівської обласної ради тривала недовго – через кілька годин її роботу було заблоковано.

Депутати не спромоглися розглянути жодного питання з порядку денного. Щойно перший доповідач дістався трибуни, як представники БЮТ заблокували її, а промовця заглушили оплесками.

У цей час під стінами облради зібралися близько тридцяти прихильників Української народної партії. У руках пікетувальники тримали плакати “Львівську обласну ТВК – у відставку”, “Закон треба виконувати”, “УНП – проти подвійних стандартів”. Пікетувальники вимагали припинити повноваження депутата від БЮТ Галини Юрків. З цією вимогою вони звернулися до голови облради Мирослава Сеника.

Керівництво Львівської облради заблокувало картку Галини Юрків. Це викликало різкий протест з боку бютівців – вони відмовилися брати участь у сесії до розблокування картки депутата, або до рішення суду. Мирослав Сеник запросив голів усіх депутатських фракцій ЛОР у приміщення за президією для переговорів. Однак депутати так і не дійшли консенсусу в питанні позбавлення депутатських повноважень Галини Юрків.

Мирослав Сеник закрив сесію і оголосив, що наступна відбудеться 23 квітня. Натомість він запросив усіх депутатів на фуршет з нагоди 60-річчя депутата від БЮТ Михайла Ваврина.


Коментарі

Галина ЮРКІВ, депутат обласної ради

Чому виникло це питання зараз, невідомо. До БЮТ я перейшла два роки тому. Депутати аргументують, що є рішення ради Блоку Костенка - Плюща про позбавлення мене депутатських повноважень. Я цього рішення не бачила. У компетенцію голови профільної депутатської комісії Пилипа Пилипенка не входить позбавляти когось депутатських повноважень, і не входить це в обов’язки облради. Право позбавити депутата будь-яких прав має лише міжпартійний з’їзд.

Депутати УНП роблять це самі, чи з чиєїсь подачі - не зрозуміло. Комусь це вигідно. Враховуючи хитку ситуацію у Верховній Раді, це робиться, щоб розвалити коаліцію. Мовляв, ось, дивіться, і там немає єдності… Це політичний піар за участю УНП. Я подаватиму до суду.


Юрій КОСТЕНКО, депутат Верховної Ради, голова Української народної партії

Ми учора саме розглядали на засіданні закон України про імперативний мандат. Внесли питання у порядок денний. На місцевому рівні він діє. Все законно. Якщо депутат переходить з однієї партії до іншої, його можна позбавити депутатських повноважень.

Газета Високий замок

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас