Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
17/08/05

Черги на кордонах зменшаться

У Яворівському районі збудують новий митний перехід на українсько-польському кордоні. Про це повідомив керівник району Ростислав Новоженець.

Необхідність побудувати перехід “Грушів-Будомєж” існує ще з 2000 року, відколи збільшився товаропотік через Краковець і Рава-Руську митницю.

Уже розроблено проектну документацію на будівництво митного переходу, підписано відповідне рішення Кабінету Міністрів. Після того, як українське МЗС підпише угоду з польськими колегами (а це, за словами Ростислава Новоженця, відбудеться у вересні), будівельники розпочнуть роботи, які триватимуть не більш ніж рік. Тобто вже восени 2006-го пішоходи, легковий транспорт і вантажівки тоннажністю до 3,5 тонни зможуть користуватися новим митним переходом. А це розвантажить сусідні митниці та дає надію, що черги на кордонах якщо не зникнуть, то хоча б зменшаться.

Кошти на будівництво – 22 мільйони євро – виділить Євросоюз і частково Республіка Польща. Українська сторона за власний кошт відремонтує трасу до Немирова. Як повідомив голова Яворівської райдержадміністрації, пункт пропуску розмістять на польському боці, обслуговуватимуть його лише митники сусідньої держави.

Однак у коментарі виконувач обов’язків начальника Яворівської митниці Валерій Матвеєв заявив, що все це на рівні попередніх домовленостей і розгляду варіантів проекту. Він вважає доцільним відстоювати право на спільний контроль за перетином кордону українських і польських митників та прикордонників.

”Львівська газета”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас