Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
02/04/08

На відміну від попередника, Львівський губернатор Микола Кміть любить живі квіти та визнає енергію страху

«Державна робота – це не жарт», - з такої фрази розпочав т.в.о. голови Львівської облдержадміністрації свою першу прес-конференцію, яка випала на День сміху 1 квітня. Нічого гострого, каверзного чи «на засипку» упродовж годинного спілкування із представниками місцевих і центральних ЗМІ, що їх Микола Кміть назвав «фундаторами демократії і силою, яка заставляє чогось боятися», не прозвучало. Можливо, тому що журналістам полестила думка Миколи Кмітя про дві енергії, які керують світом: «Це жадібність і страх. Якщо люди не бояться Бога, міліції, правосуддя, то бояться ще журналістів. Ви є серйозна сила в тому питанні, ваша місія величезна».

Перед тим, як відповідати на запитання журналістів Микола Кміть розповів про своє бачення напрямків роботи Львівської області, що його він виробив за місяць з моменту призначення т.в.о. голови ЛОДА. За час обіймання посади Микола Кміть ознайомився із структурою ЛОДА, із депутатськими фракціями в Львівській облраді (окрім «Пори» і «Свободи»). «Розмови були відверті й саме головне чесні, порозуміння є», – вважає Микола Кміть.

Ознайомлення із відділами ЛОДА, з обов’язками заступників і розподілом функцій між ними Кміть також подолав успішно: «Зараз іде заслуховування кожного відділу, його завдань, стратегії розвитку, ефективності». До речі, як обмовився Микола Кміть, зробив він ефективнішим і своє персональне робоче місце, помінявши в кабінеті комп’ютер, який не працював, та поставивши планшет, який полегшує сприймання інформації (М. Кміть – візуал). Додають йому настрою в робочому кабінеті і живі квіти.

Березень був насиченим також і міжнародними зустрічами: Микола Кміть зустрічався із представниками всіх дипломатичних представництв, які є у Львові. «Із польськими делегаціями ми мали найбільше зустрічей – три. І щодо критичних питань малого прикордонного руху і сусідські зустрічі із представниками Прикарпатського воєводства і з Краківського, обмінювалися різними програмами, які робляться не теренах Львівської області і також обговорювали дзеркальні проблеми і події у Польщі».

Голова ЛОДА за місяць був присутній на 4 заходах із участю Президента України. «Переважно вони були присвячені «Євро 2012». Це гостре питання, тому щотижня в Києві відбуваються високі наради щодо цього за участю голів приймаючих міст а також керівників профільних напрямків», – доповів Микола Кміть, за підрахунками якого, він присвячує «Євро 2012» 25-30 відсотків свого робочого часу. «Ми відновили роботу колегії з підготовки «Євро» разом із облрадою і міськрадою. Кожен тиждень у вівторок ми ділимося інформацією між цими гілками влади, щоб зняти всі непорозуміння і виступати єдиним фронтом, рухаючись до «Євро 2012». За кілька зустрічей зняли масу питань», – такими були перші управлінські кроки Миколи Кмітя як президентського посадника на Львівщині. Однак сам він не може спрогнозувати, як довго йому залишатися із волі Кабміну перебувати у ранзі т.в.о. (в ідеалі за 30 днів кандидатуру мали б затвердити, або відхилити, пояснивши мотиви).

ЗІК

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас