Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
02/04/08

Україна продає "Львівобленерго"

Фонд Державного майна України виставив на продаж державні пакети шести обленерго, серед яких 26,98% "Львівобленерго", - повідомили у ФДМУ.
Також продажу підлягає частина акцій "Полтаваобленерго", "Прикарпаттяобленерго", "Чернігівобленерго", "Сумиобленерго" та "Одесаобленерго".


Довiдка

24 березня 2008 року Антимонопольний комітет України, розглянувши лист Фонду державного майна, в якому останній просив АМК надати свої висновки щодо можливої монополізації відповідних ринків товарів у разі приватизації підприємств-стратегів, підтвердив, що підприємства енергетики (ВАТ "Львівобленерго", "ЕК "Одесаобленерго", "Полтаваобленерго", "Прикарпаттяобленерго", "Сумиобленерго", "ЕК "Чернігівобленерго"), "ВАТ "Одеський припортовий завод", ВАТ "Укртелеком" та ВАТ "Турбоатом" займають монопольне становище на відповідних ринках. Про це повідомили у прес-службі Фонду держмайна.

Нагадаємо, що Фонд державного майна України звернувся листом до Антимонопольного комітету України з проханням надати свої висновки щодо можливої монополізації відповідних ринків товарів у разі приватизації підприємств, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, які включені до переліків підприємств, що належать приватизації або підготовці до приватизації у 2008 році.

Як зазначала голова Фонду державного майна України Валентина Семенюк-Самсоненко, цей лист було скеровано на виконання Указу Президента України №200 від 6 березня цього року, яким введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 лютого 2008 року, що стосується забезпечення національних інтересів і національної безпеки у сфері приватизації в країні.

Як наголошує керівник Фонду, в рішенні РНБО чітко зазначено - не допускати до затвердження Державної програми приватизації приватизацію підприємств, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, якщо це матиме наслідком монополізацію відповідного ринку товарів. "Висновки Антимонопольного комітету повинні стати підставою для призупинення приватизації вищезазначених підприємств до виконання рішень РНБО та відповідного Указу Президента, - зазначає голова Фонду державного майна. - Фонд найближчим часом прийме відповідні рішення з врахуванням висновків Антимонопольного комітету".

Крім того, як сказано у тому ж рішенні РНБО, КМУ повинен віднести паливно-енергетичний, оборонно-промисловий комплекси, транспортну галузь, житлово-комунальне господарство, інші відповідні галузі до переліку стратегічних, і не допускати приватизацію таких галузей до затвердження програм їхнього розвитку.

На думку керівника ФДМУ, Уряду для реалізації своїх приватизаційних проектів необхідно якомога швидше здійснити всі заходи, передбачені рішеннями РНБО та Указом Президента.

"Саме це допоможе фактично розблокувати приватизацію і зняти політичну напругу, яка виникла навколо цього питання", - зазначила голова ФДМУ.

zaxid.net

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас