Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
28/03/08

Прийшла весна. Про тепло можна забути?

Влада Львова не може дати собі раду з програмою теплопостачання в місті

Теплопостачальна господарка міста вкотре стала заручником безгосподарності "ратушняків". Питання ухвалення концепції розвитку теплопостачання Львова зняли з порядку денного сесії та перенесли "до кращих часів".

Представники депутатської комісії інженерного господарства, транспорту і зв'язку забили на сполох, адже керівництво міста проігнорувало часові рамки затвердження програми. Секретар згаданої комісії Олег Породко нагадав міському голові Львова Андрієві Садовому, що кінцевий термін подання документа на сесію минув ще 10 лютого. Капітальний ремонт котелень і теплотрас, передбачений у графі бюджету, можна проводити лише після ухвалення документу. Вирішення найболючішої проблеми тепловиків щодо подальшої роботи котельні на вулиці Костюшка теж затягується. Але керівники міськради нікуди не поспішають...

Теплова господарка - не "дипломна" студента

- Концепцію розроблено у радянському стилі, - каже Олег Породко. - Депутатів намагаються одурити. Лише на громадських слуханнях ми дізналися, що для її написання (без відома профільних комісій!) виділено 700 тисяч гривень. Парадокс у тому, що концепція більше схожа на дипломну роботу студента, де описано... теплопостачальні проблеми Європи. Натомість якісним змінам у нашому місті приділено менше уваги, не вказано джерел фінансування.

Депутатів здивувало також бажання пана Садового викупити котельню заводу "Кінескоп", яку два роки тому продали. Райці з'ясували, що наразі її орендують за бюджетні кошти без відома фахівців. Будь-які намагання депутатів довідатися від директора ЛМКП "Львівтеплоенерго" Богдана Кота про ситуацію довкола згаданої котельні завершилися практично нічим. Схоже, господарські питання всього міста його керівники схильні вирішувати під грифом таємничості.

- Якщо ніхто не відреагує на мій депутатський запит, і пан Кіт надалі залишиться на своїй посаді, то Садовий нестиме персональну відповідальність за зрив бюджетного плану, - наголошує Олег Породко. - Про всі новації депутати дізнаються не від органів виконавчої влади, а з преси. Влада жонглює бюджетними коштами і цифрами. Наприклад, коли виникла кризова ситуація з оплатою за газ, ми дізнаємося, що терміново необхідно виділити для "Львівтеплоенерго" 43 млн грн. Натомість Богдан Кіт подає на розгляд комісії іншу цифру - 85 мільйонів.

Чи допоможе "Львівкомуненерго" новий бізнес-план?

Про недоліки господарювання команди Садового свідчить і проведений минулого року аудит "Львівтеплоенерго". По-перше, витрачені на це бюджетні кошти не вирішили проблемну ситуацію. По-друге, депутатам таки не вдалося "вибити" у керівника комунального підприємства звіт про результати фінансових перевірок.

За словами пана Породка, в кулуарах міськради поширюються чутки, буцімто наближені до органів виконавчої влади особи намагаються "просунути" бізнес-проект щодо "Львівтеплоенерго". Коли профільна депутатська комісія змусила горе-фахівців врахувати їхні зауваження, незабаром концепцію представили зі старими помилками. А сімнадцять пунктів зауважень депутатів ніхто виконувати і не збирався.

Україна і час

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас