Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
28/03/08

На місці Львівського СІЗО та двох виправних колоній інвестори зведуть готелі

Начальник управління Державного департаменту з питань виконання покарань у Львівській області, генерал Василь Ільницький зазначає, що на місцях – Львівського слідчого ізолятора (на вул. Городоцькій, площею понад як 1,5 га землі), виправної колонії №30 (на вул. Шевченка, більш як 10 га) та виправної колонії №48 (на вул. Хуторівка, більш як 10 га) повинні постати нові бізнес-структури. Про це він, 27 березня, заявив у коментарі ЗІКу.

В.Ільницький повідомив, що з цього приводу вже є кілька пропозицій від інвесторів, які пропонують збудувати нові сучасні будівлі для виправних колоній за Львовом, а натомість отримають земельні ділянки, де зараз розташовуються Львівський СІЗО, виправні колонії №№30 та 48.

В.Ільницький розповів, що Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко провела зустріч з головою Департаменту з питань виконання покарань в Україні та міністром юстиції України, після чого доручила їм вивчити питання щодо перенесення виправних установ. «Нас це питання цікавить, перш за все, тому, що нові будівлі для виправних колоній та СІЗО, будуть збудовані за європейськими стандартами. Це повинні бути сучасні будівлі, де у кімнатах будуть проживати по четверо засуджених (досі в одній кімнаті могло проживати і по 30-40 засуджених)», – зазначив він.

За словами пана Ільницького, дві виправні колонії (30 та 48) у Львові збудовано 40 та 50 років тому, а слідчий ізолятор – майже 400 років назад. Наразі достеменно невідомо, куди саме «перенесуть» зі Львова виправні колонії та слідчий ізолятор. «Можливо, для цього виділять земельну ділянку у Миколаївському районі. Львівський СІЗО, думаю, буде відразу за Львовом», – сказав він.

На запитання, кому належить ідея щодо «переселення» львівських виправних установ за межі міста, В.Ільницький відповів: «Це пропозиція пана Садового, голови Львівської ОДА та заступника голови Львівської ОДА Зінона Котика».

Начальник управління наголосив на тому, що побудувати нову колонію – не означає побудувати один чи два будинки. «Це повинен бути цілий комплекс, зокрема: культурно-масові споруди, стадіон, їдальня, підсобні приміщення, де будуть зберігатися продукти, виробничі приміщення, школи, ПТУ, де навчатимуться засуджені, тощо. Тобто таке собі мікромістечко для засуджених», – зауважив він.

Наразі, питання щодо виділення земельної ділянки у Миколаївському районі для будівництва там нових споруд для колоній, – на рівні погодження з Миколаївською районною адміністрацією, місцевою міською радою та міською громадою.

В.Ільницький зазначив, що до проведення у Львові «Євро-2012» тут не повинно бути виправних колоній, а також біля Львівської опери не буде СІЗО. На цих місцях постануть якийсь готельний комплекс чи житлові будинки. На сьогодні, ще не відібрано конкретних інвесторів для реалізації цього проекту, але, впевнений, що будуть відібрані їхні найцікавіші пропозиції. І той, хто запропонує найякіснішу будівлю та зведення її у якнайкоротший термін – той буде будувати», – сказав він.

ЗІК

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас