Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
28/03/08

Тепер львівську « Агрофірму «Провесінь» захищатиме Луценко

Правоохоронців, які 15 березня взяли участь у збройному нападі на львівську агрофірму «Провесінь», буде притягнуто до дисциплінарної відповідальності. У МВС України створена комісія, яка вивчить усі обставини участі львівських правоохоронців у «безпрецедентному» силовому захоплення та проведе службове розслідування, - заявив міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко у Львові під час зустрічі з головою правління ВАТ «Агрофірма «Провесінь» Іваном Півнем. Про це, 27 березня, повідомили в прес-службі ВАТ «Агрофірми «Провесінь».

Як йдеться у повідомленні, міністр внутрішніх справ пообіцяв колективу агрофірми, що більше подібна ситуація не повториться на підприємстві, оскільки відтепер захист агрофірми «Провесінь» перебуватиме на його особистому контролі. А міліція захищатиме «Провесінь» в рамках Закону «Про міліцію».

Також стало відомо, що 24 березня 2008 року, за фактом нападу на підприємство прокуратура м. Львова порушила кримінальну справу. За попередньою інформацією, звільнено із займаної посади начальника відділу державної виконавчої служби Личаківського району м. Львова, працівники якої брали участь у нападі.

У свою чергу, голова правління ВАТ «Агрофірма «Провесінь» Іван Півень передав міністру внутрішніх справ Юрію Луценку на зустрічі заяву на його ім'я.

У заяві, зокрема, йдеться (стилістику збережено):

«Силове захоплення агрофірми, 15 березня, здійснювалося за безпосередньою участю основних членів озброєної групи «кізіна». Фізичне прикриття злочинців здійснювали представники охоронної фірми «Альфа-Л», які представили договір на охорону з відбитком підробленої печатки ВАТ «Агрофірма «Провесінь». Дії нападників відзначалися особливою зухвалістю та становили небезпеку для життя та здоров'я співробітників міліції та працівників агрофірми. Нападники, застосовуючи спеціальну техніку, зрізали металеві грати, вибивали дерев'яні грати та двері адміністративного корпусу, відключили електроживлення від насосних станцій та припинили подачу тепла в тепличні блоки. В той же час нападників супроводжували декілька груп бритоголових молодиків явно кримінальної зовнішності.

Всупереч чіткої та однозначної вимоги ст. 31 Закону України «Про виконавче провадження» про заборону проводити виконавчі дії в такій ситуації у вихідний день, державний виконавець спробував забезпечити примусове виконання рішень так званих «позачергових зборів акціонерів» від 07.11.2008 року про зміну керівництва ВАТ «Агрофірма «Провесінь». При цьому будь-які пояснення представників ВАТ "Агрофірма "Провесінь" про те, що ухвала Господарського суду м. Києва від 14.12.2007р., яку він прийшов виконувати, є давно вже нечинною, у зв`язку з зупиненням її виконання згідно ухвали Вищого господарського суду України від 01.02.2008 р., державний виконавець Личаківського відділу державної виконавчої служби Львівського управління юстиції Балабаник Р.С. та заступник начальника Личаківського РВ УМВС м.Львова не сприймали, сприяючи таким чином злочинцям в їх намірі протиправного захоплення майна підприємства.

Після невдалої спроби силового захоплення, члени ОЗГ "Кізіна" 18 березня 2008 року в порушення вимог чинного законодавства, незважаючи на судову заборону, що реєстратором на зборах має бути «ДКК – акціонер», зробили спробу проведення незаконних зборів акціонерів ВАТ "Агрофірма "Провесінь" в м. Київ, вул. Петрозаводська, 2а.

На ці так звані "збори" з застосуванням фізичної сили працівників охоронної фірми "Альфа-Л" не допустили заступника голови правління ВАТ "Агрофірма "Провесінь" та інших акціонерів, про що вони були змушені зробити заяву в Солом"янський РУ УМВС м. Києва. В працівника державної виконавчої служби, який на підставі постанови про відкриття виконавчого провадження склав акт про виконання рішення суду про заборону використовувати для реєстрації акціонерів незаконний реєстр, працівники "Альфа-Л" силою відібрали частину документів.

Також нам відомо, що до працівників Територіального управління ДКЦПФР в м. Києві, які прибули для здійснення контролю, також була застосована фізична сила і вони змушені були викликати працівників міліції, про що ними була зроблена відповідна заява в Солом"янський РУ УМВС м. Києва.

Згідно з отриманою нами інформацією, 24 та 28 березня 2008 року членами ОЗГ "Кізіна" за цією ж адресою (м. Київ, вул. Петрозаводська, 2а), незважаючи на рішення суду та акт державного виконавця про його примусове виконання, знову буде здійснена спроба проведення так званих "зборів акціонерів", тобто вчинення злочину, відповідальність за який передбачено ст.382 ККУ "Невиконання судового рішення". Ці "збори" є черговою ланкою протиправного захоплення підприємства.

Враховуючи вищенаведені факти, нами подані заяви в правоохоронні органи з проханням вирішити питання про порушення кримінальної справи по факту подання до Державної виконавчої служби завідомо неправдивої інформації, що послужила підставою для відкриття виконавчого провадження по виконанню нечинної ухвали суду (ст. 384 КК України); застосування насильства щодо працівників міліції при виконанні ними службових обов'язків (ст. 345 КК України); захоплення будівель та споруд з метою незаконного користування ними та перешкоджання нормальній роботі ВАТ «Агрофірма «Провесінь» (ст. 341 КК України); знищення та пошкодження колективного майна (ст. 194 КК України); використання підроблених документів (ст. 358 КК України).

Також нами подані відповідні заяви начальнику департаменту громадської безпеки Міністерства внутрішніх справ України Ольховському В.І., начальнику департаменту Державної служби боротьби з економічною злочинністю Міністерства внутрішніх справ України Скалозубу Л.П., начальнику департаменту Державної служби охорони при Міністерстві внутрішніх справ України Грицаку В.М.

Просимо Вас особисто взяти під контроль розслідування дій членів ОЗГ "Кізіна" при спробі силового захоплення майна ВАТ "Агрофірма "Провесінь" 15 березня 2008 року, спробах незаконного проведення зборів акціонерів 18, 24 та 28 березня 2008 року, створити слідчо-оперативну групу та прийняти заходи по припиненню злочину».

ЗІК

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас