Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
28/03/08

''Укргазвидобування'' вимагає від Мінприроди дозвіл на розробку родовищ Львівщини

ДК "Укргазвидобування" стурбована ситуацією, яка виникла у зв’язку з невиконанням Міністерством охорони навколишнього природного середовища своїх зобов’язань щодо забезпечення своєчасного надання ліцензій на користування надрами. ДК "Укргазвидобування" заявляє, що затримання видачі дозволів на промислову розробку та видобування вуглеводнів суттєво зменшує обсяги видобутку природного газу для потреб населення України. Про це повідомили у Міністерстві палива та енергетики.

Зокрема, термін дії ліцензій наданих ДК "Укргазвидобування" на геологічне вивчення надр Бухтівецької ділянки Битків-Бабченського родовища завершився 15.12.2007 р., а Любешівського родовища - 05.02.2008 р (родовища розташовані у Львівській області). Компанія завершила весь обсяг геологорозвідувальних робіт на зазначених родовищах, а підраховані запаси вуглеводнів розглянуті і затверджені ДКЗ України. Необхідні матеріали для отримання спеціальних дозволів на промислову розробку даних родовищ передані до Мінприроди 23.01.2008 р.

У зв’язку з затримкою вирішення даного питання експлуатація Бухтівецького родовища призупинена і держава щорічно втрачає більше 7 млн куб. м природного газу. На більш потужному Любешівському родовищі щорічні втрати складуть близько 70 млн куб. м природного газу.


Довiдка

Спеціальний дозвіл на промислову розробку Золочівського блоку Юліївського родовища після закінчення його розвідки і облаштування, а також затвердження запасів в ДКЗ України, Мінприроди незаконно передало НАК "Надра України", яка, в свою чергу, передала його комерційній структурі - ТОВ "Надра Геоцентр". ДК "Укргазвидобування" витратила на розвідку та облаштування родовища понад 900 млн грн.

В результаті цього ДК "Укргазвидобування" вимушена зупинити експлуатацію свердловини 4 на цьому блоці з дебітом 200 тис. куб. м на добу, а також законсервувати без випробування свердловину 81 з аналогічним очікуваним дебітом.

Втрати ДК "Укргазвидобування" з видобутку природного газу на Золочівському блоці Юліївського родовища становлять 150 млн куб. м.

zaxid.net

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас