Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
18/02/08

Львівська міськрада скасувала незаконний мораторій на зовнішню рекламу через півтора року

Виконком Львівської міської ради 18 лютого скасував своє рішення від 02.06.2006 щодо запровадження мораторію на зовнішню рекламу. Про це повідомив кореспондент ЗІКу.
Як зазначила директор КП «Адміністративно-технічне управління» Інна Свистун, існування мораторію спричинило корупцію в комунальному підприємстві і появу великої кількості нелегальної реклами. Інна Свистун повідомила, що після сьогоднішнього рішення виконкому її відомство протягом 1,5-2 місяців розробить правила розміщення зовнішньої реклами у Львові, а також процедуру отримання відповідних дозволів. Пізніше очікується формування концепції зовнішньої реклами у місті Львові. Інна Свистун наголосила, що КП «Адміністративно-технічне управління» наклало штрафів на 500 тис. грн. за незаконне розміщення зовнішньої реклами. Порушники законодавства тепер зможуть розмістити зовнішню рекламу тільки після сплати усіх штрафів.

За словами міського голови Львова Андрія Садового, запровадження мораторію у 2006 році не принесло позитивних результатів, насамперед через те, що міська влада не контролювала дотримання цього мораторію рекламними компаніями. Також Андрій Садовий закликав забрати з центру Львова усі сіті-лайти та інші рекламні конструкції, які знаходяться на тротуарах.

У свою чергу начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич зазначила, що введення мораторію на зовнішню рекламу у 2006 році було незаконним, оскільки це виходить за межі компетенції органів місцевого самоврядування.

Крім того, виконком Львівської міської ради вніс зміни у своє рішення від 15.04.2005 «Про затвердження Порядку встановлення вивісок у м. Львові». Зокрема, відповідно до нових змін тепер вивіски в історичній частині Львова будуть мати розміри не більше 0,5 метра квадратного.

ЗІК

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас