Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
18/02/08

В Яворові вулиці освітлюють удень, а ввечері діти падають з двометрового містка в потічок

18 лютого, власкор ЗІКу перевірив інформацію, подану трьома офіцерами українського війська про те, що вулицю Івана Хрестителя у Яворові, яка веде до 24-ї окремої механізованої бригади ім. Данила Галицького, серед білого дня освічують потужні ліхтарі.
За станом на 10.30 власкор ЗІКу справді нарахував 10 ліхтарів, які потужними лампами освітлювали ніким не прибрані від снігу тротуари та дорогу на вул. Івана Хрестителя в Яворові.

Мешканці третього військового містечка Яворова заявили власкору ЗІКу, що ввечері, коли діти військових повертаються з других змін навчання в двох школах та гімназії, на цій вулиці – темно. Люди кажуть, що були вже численні випадки, коли школярі, засліплені фарами автомобілів, падали у потічок (впадає у річку Шкло) навпроти будинку 19, що на вул. Івана Хрестителя, бо місток тут без поруччя.

За словами пенсіонера, учасника бойових дій – інваліда другої групи Ігоря Вітвицького, «ті гроші, які напалюють ліхтарі серед білої днини, можна скерувати для обладнання перил через місток чи посипання вулиці Івана Хрестителя, яка сьогодні нагадує ковзанку, піском».

У коментарі власкору ЗІКу начальник району електромереж Яворівської КЕЧ району Степан Худоба заявив, що освітлення вулиці Івана Хрестителя, яка веде до Яворівського гарнізону, «кечівські» енергетики в своєму обслуговуванні не мають.

ЗІК

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас