Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
21/03/03

У “Карпатах” з’явилися словенець та боснієць

"Карпати” знову запросили балканців. До хорвата Єрко Мікуліча, серба Іґора Йовічевіча приєднаються ще двоє представників колишньої Югославії – 29-річний захисник Едіна Куніца з Боснії та Герцеговини та 27-річний нападник Сенад Тігань зі Словенії.
Перший виступав за сараєвський “Железнічар”, другий захищав кольори люблянської “Олімпії”. Варто додати, що словенець уже був на перегляді в “Карпатах” під час останнього тренувального збору в Італії і навіть провів два м’ячі за український клуб. Проте потім повернувся до Любляни через сімейні обставини.
За словами генерального директора “Карпат” Михайла Практики, з цими футболістами наразі укладено попередні контракти. А вже через кілька днів остаточно з’ясується, на який саме термін Тігань та Куніца поповнять лави “Карпат”.
Михайло Васильович також повідомив, що Чижевський, Толочко та Вовчук, незважаючи на те, що повернулися до Львова, досі перебувають в оренді у луцькій “Волині”. У свою чергу, з Луцька “Газету” повідомили, що головний тренер лучан Віталій Кварцяний відрахував львів’ян з команди.
Ніяк не може викрутитися з фінансових скандалів і київський “Арсенал”. Після рішення ФІФА про те, що столичні “каноніри” повинні розплатитися з російськими “Крильями Совєтов”, схожий вердикт команда Грозного отримала і від українського ПФЛ. Київський “Арсенал” зобов’язали до 15 квітня повністю розрахуватися з “Карпатами” за Чернова, Іванова та Ґанца. Михайло Практика повідомив, що кияни ще мають борг перед львів’янами.

"Львівська газета"

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас