Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
27/09/05

ЧЕТВЕРТА СПРОБА МЕРА

Сьогодні вже з четвертої спроби міський голова Львова Любомир Буняк спробує зібрати сесію міськради. Зважаючи на кількість проблем, які накопичилися за цей час, є надія, що обидві сторони зуміють певним чином вгамувати свої амбіції й таки розглянуть майже півтори сотні питань, які вже довго “висять”.
Як минулого разу пожартував хтось із депутатів, зал засідань Личаківської адміністрації, де проходили попередні сесії, виявився “нефартовим”. Відтак сьогодні народні обранці повернуться до відремонтованого сесійного залу в Ратуші. “Вартість нової електронної системи голосування становить близько 340 тисяч гривень, – наголосив секретар Львівської міської ради. – Я думаю, що в депутатів не буде проблем з опануванням роботи цієї системи і вони швидко навчаться користуватися нею”. Жарти жартами, але можна сподіватися хіба що на те, що атмосфера в міській раді сприятиме конструктивності.
Як повідомили “Газету” в прес-службі міськради, на розгляд депутатів буде винесено чимало різноманітних питань, і не лише господарських. Зокрема секретар ради Зеновій Сірик доповідатиме про роботу Львівської міськради в першому півріччі цього року. Предметом обговорення будуть також зміни в складі депутатського корпусу. В порядку денному є питання про дострокове припинення повноважень депутата Львівської міської ради Антона Ружицького, який тепер представляє інтереси громадськості у Верховній Раді.
Стосовно господарських питань, то в порядку денному передбачено такі з них, як внесення змін у міський і районні бюджети Львова на 2005 рік, інформація про затвердження меж львівських парків, продаж земельних ділянок у місті шляхом аукціону, приватизація об’єктів комунальної власності. Варто зазначити, що до порядку денного внесли-таки два питання, на яких наполягали депутати. Йдеться про стан підготовки міського господарства до осінньо-зимового періоду й інформацію про виконання міського бюджету. Щоправда, двох інших – щодо розподілу коштів, виділених на святкування 750 річчя Львова та звіт міського голови – не розглядатимуть. Це, зрештою, й не дивує, адже мер категорично відкидає будь-яку пропозицію звітувати перед обранцями, мотивуючи це тим, що обрала його громада й лише перед нею він звітуватиме.
Наразі конфлікт вирішують без втручання голови обласного осередку “НСНУ” Петра Олійника, який так і не зустрівся з депутатами. Водночас міські нашоукраїнці, які вимагали провести сесію в четвер, сьогоднішнього засідання не ігноруватимуть. Як повідомив “Газету” керівник фракції Сергій Бащук, він особисто на нього прийде та має надію, що це зроблять й інші представники фракції.

Львівська газета

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас