Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
13/06/03

Білорусь вирішила припинити закуповувати для своїх громадян путівки на курорти Львівської області

Білоруський аналог українського Фонду соціального страхування вирішив припинити закуповувати для громадян Республіки Білорусь путівки на курорти Львівської області.
Про це повідомили у Львівській облдержадміністрації.
Рішення, вважають в облдержадміністрації, було прийняте вольовим шляхом і є досить суб’єктивним. „Напевне, щось прорахували”, - припускають в ОДА.
В адміністрації відзначають, що білоруси систематично відвідували курорти Львівщини, їхня відсутність, однак, за оцінками чиновників, не повинна жодним чином позначитися на економіці санаторіїв та їх заповнюваності. Місце білорусів, очікується, займуть відпочиваючі з Польщі, Німеччини, Молдови та Росії.
„Так що іноземців не бракуватиме”, — кажуть у Львівській ОДА.
У Посольстві Республіки Білорусь в Україні агентству заявили, що ні про які обмеження щодо купівлі путівок на курорти Львівщини їм не відомо. „Нема такої інформації”, — сказав прес-секретар Посольства Володимир Степук.
З 1 жовтня 2001 р. по 30 вересня 2002 р. курорти Львівської області відвідало трохи менше 30 тис. відпочиваючих (564 тис. ліжкоднів) із 52 країн світу, у т.ч. з 14 країн колишнього Радянського Союзу. Серед іноземців найбільшими користувачами послуг санаторно-курортної галузі Львівщини є поляки та німці.
У період з 1980 по 1990 роки курорти області щороку відвідувало 350 тис. відпочиваючих. Пізніше відбувся їх значний спад – до 1997 року, після чого кількість курортників знову почала зростати. Основними курортами, розташованими на території Львівської області, є Трускавець, Моршин, Немирів, Східниця, Любінь Великий, Немирів, Шкло. В області працюють близько 136 санаторіїв.

Контекст-медіа

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас