Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
13/06/03

SARS у Львові

Початок сторінки
Початок сторінки" width="8" height="9
Учора на Львівському летовищі працівники аеропорту та санітарних служб області провели навчання з евакуації хворого з підозрою на SARS. Задіяли всі дотичні до вірусної безпеки служби.
У зв’язку з гострою ситуацією довкола вкрай небезпечного захворювання – атипової пневмонії, на всіх пасажирських літаках усім пасажирам видають опитувальні листи, в яких вони повинні вказати місце перебування впродовж останніх 10 днів, наявність контактів із особами з ГРЗ та самопочуття.
Як розповів заступник головного державного санітарного лікаря у Львівській області Олег Холод, SARS діагностували в 34 країнах. Нині, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, інфіковано вже близько 8,5 тисяч осіб, померли 800 хворих. “У нас немає безпосереднього контакту з країнами, в яких вирує вірус атипової пневмонії, – розповів О.Холод, – але це нічого не означає. Ніхто не може гарантувати, що до Львова через аеропорт не прибуде хворий. Тому завдяки цьому навчанню ми зможемо побачити, як відпрацьовуватимуть питання зі знезараження SARS”.
Про проведення заняття спеціально нікого не попереджали. За легендою, пасажир, що летів рейсом “Торонто-Варшава-Львів” і мав можливість у канадській лікарні контактувати з інфікованими, в дорозі до Львова звернувся до стюардеси за допомогою. Екіпаж повітряного корабля попередив наземні санітарно-карантинні служби, які до моменту приземлення були вже готові прийняти хворого та здійснити знезараження.
Як повідомив заступник головного державного санітарного лікаря у Львівській області, поставити діагноз може лише лікар, тому перевірятимуть за “повною програмою”: спочатку хворого, потім – пасажирів та екіпаж. Усіх контактних осіб відтак ізолюють на 10 діб.
Журналістам дозволили спостерігати за навчаннями. Після перевірки на наявність чогось недозволеного (нашого фотографа затримали, знайшовши в сумці незрозумілої форми залізячку – частину штатива до фотоапарата), представники ЗМІ вийшли на летовище.
Отож, навчання розпочали. На місце пригоди прибув фахівець санітарно-карантинної служби. Вискочивши з автобуса, він, як годиться, пробіг у захисному костюмі повз натовп зацікавлених репортерів, ефектно злетів трапом і зник у салоні літака. Найбільше присутніх вразив його костюм – жодної відкритої частини тіла! Як пояснив Олег Холод, у таких “протичумних” костюмах повинні працювати всі служби. Через 20 хвилин, на радість змучених журналістів, людина в білому вийшла, ведучи “жертву” атипової пневмонії. Жертвою виявилася дівчина, яка ледь йшла та постійно покашлювала. Після того, як її посадили в авто (водій мікроавтобуса – задоволений панок, який не надто переймався наявністю марлевої пов’язки), журналісти мали нагоду спостерігати, як “хвору” транспортують до карети “швидкої” просто на тролейбусній зупинці. Ото тепер здивовані бабусі матимуть про що теревенити...

“Львівська газета”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас