Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
02/07/03

Віталій Домашовець вважає, що Юрій Яцюк знову потрапить в СІЗО

Початок сторінки
Початок сторінки" width="8" height="9
В мене є всі підстави вважати, що прокуратура може знову запроторити Юрія Яцюка в СІЗО, — заявив вчора на пресконференції у Львові захисник заступника керівника польотів на Скнилівському летовищі 27 липня Юрія Яцюка Віталій Домашовець.
Такий висновок Віталій Домашовець зробив, виходячи з пред‘явлення його підзахисному нових звинувачень 27 червня. Окрім звинувачень за ст. 416 КК України додалися ще звинувачення за ч. 2 ст. 425 КК України – „недбале ставлення до військової служби”.
Віталій Домашовець розповів, що заступник керівника слідчої групи Всеволод Кухта почав зачитувати їм постанову обсягом 66 сторінок. Оскільки постанова була підписана керівником слідчої групи Андрієм Стригуном, проти якого була подана заява на ім‘я голови Верховного суду України з вимогою порушити проти нього кримінальну справу за злочинні дії і зараз проводиться розслідування, Віталій Домашовець та Юрій Яцюк відмовилися слухати цю постанову до кінця. „Після телефонних розмов з Генпрокуратурою, Всеволод Кухта сказав, що „ви можете не слухати далі, але я своє завдання виконаю” і продовжив читати”, - зазначив Віталій Домашовець. При цьому, за його словами, Юрія Яцюка силою утримували у прокуратурі до закінчення ознайомлення з постановою із новими звинуваченнями. Віталій Домашовець повідомив, що у зв‘язку із незаконними діями заступника керівника слідчої групи на Всеволода Кухту подана скарга на ім‘я Генпрокуратура України.
Однак не зважаючи на це, адвокат Юрія Яцюка висловив переконання у тому, що знайдеться новий керівник слідчої групи, а його підзахисного під будь-яким приводом знову посадять у СІЗО. Віталій Домашовець вважає, що призначення нового міністра оборони України Євгена Марчука лише прискорить цей процес. Адвокат переконаний, що вже до 27 липня Євген Марчук виконає відповідне замовлення. За його словами, посади генерала Анатолія Третьякова та Юрія Яцюка у Миргородському авіаполку вже обіймають інші люди.
Юрій Яцюк назвав результати льотно-технічної та льотно-службової експертиз, які провела Генпрокуратура, безвідповідальними і неграмотними. Він зазначив, що має дані, згідно з якими керівник слідчої групи на експертів чинив тиск, щоб вони зробили необхідні висновки. Юрій Яцюк також зауважив, що у проведенні експертиз техніка виконання фігур пілотажу взята з журналу „Авіація і космонавтика”, який не є офіційним документом. Це при тому, що є спеціальний методичний посібник згідно з яким виконується комплекс фігур пілотажу. „Інші документи, які бралися за основу в експертизах, датовані 1950 роком, хоча такі види польотів, які були продемонстровані на літаку СУ-27УБ, проводяться з 1996 року і мають свої правила.
Виходячи з цього, за словами Юрія Яцюка, слідство ведеться односторонньо та необ‘єктивно.

Контекст-медіа

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас