Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
18/08/03

За яму на трасі можна поплатитися посадою

Початок сторінки
Початок сторінки" width="8" height="9
Те, що дороги Львівщини одні з найгірших в Україні, знають усі, хто має власне авто. Це, зокрема, зауважив під час свого візиту Прем’єр-міністр Віктор Янукович і розкритикував місцевих чиновників.
Жорсткі нотки лунали і на нараді з підготовки доріг до зими у першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Леоніда Мельника, на яку з’їхалися голови райдержадміністрацій та районних автодорів.
“Дорожні” начальники традиційно бідкалися на брак коштів. За словами керівника служби автомобільних доріг Львівщини Степана Маїка, фінансування ремонту доріг в області становить лише 18 відсотків від потреби. Більшість районів області потребує у шість-вісім разів більше коштів, ніж отримує.
Леонід Мельник розкритикував якість ремонту, коли на дорозі прорубують ямки і не асфальтують їх тижнями. Холодним душем для присутніх стало попередження Леоніда Мельника про те, що тільки-но його машина потрапить у таку ямку, відразу з’явиться наказ на звільнення керівника районного автодору. “Приспаний” виступами-звітами дорожніх начальників, зал помітно пожвавився… “Чому, коли перетинаєш Бродівський район, у Рівненській області, починаються кращі дороги?”, - риторично запитав Леонід Мельник.
Не рятує ситуації і те, що цього року з державного бюджету на ремонт доріг Львівщини виділили на 21 млн. грн. більше (загалом – 56 млн. грн.), оскільки потрібно 400 млн. грн., каже Степан Маїк.
Доручення глави уряду Віктора Януковича відремонтувати дороги Львівщини до 15 серпня виконати нереально, заявив він. Адже з 800 км розбитих доріг полагодили лише 15 км.
Тим часом керівники районів скаржилися, що кошти на дороги розподіляють нерівномірно. “Кошти не повинні розподілятися за принципом “брату-свату”, - каже Леонід Мельник. – Тут має бути присутній лише арифметичний розрахунок”.

газета ”Високий замок”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас