Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
17/11/03

Львів цікавить дипломатів

Минулого вікенду Львів відвідала делеґація генеральних консулів держав, акредитованих у Кракові. Як сказав генеральний консул Російської Федерації в Кракові Леонід Радіонов, дипломати приїхали у Львів для того, щоб пізнати місто, з яким останнім часом Краків активно співпрацює. ”Ми працюємо в місті, яке має амбіції королівського міста, і Львів також має такі амбіції”, - сказав Леонід Радіонов.

В історії України це перший випадок, коли консули інших держав приїжджають у нашу країну. Та й взагалі, у світі не надто практикується виїзд консулів у треті країни. До Львова ж приїхало аж 8 дипломатів -- генеральні консули США, Російської Федерації, Австрії, Угорщини, Словаччини, Чехії, Німеччини, і звичайно, України. За словами генерального консула України у Кракові Олександра Медовнікова, візит консулів має стати позитивним досвідом як для дипломатів, так і для України. ”Львів є центром міжнародним, дипломатичним, тут твориться політика, саме тому його вибрали об`єктом поїздки, - сказав Олександр Медовніков. - Крім того, Львів і Краків об`єднує історичне адміністративне минуле”.

Для консулів поїздка цікава тим, що є можливість вивчити реґіон, контакти з яким поглиблюються у різних сферах, насамперед економіки та культури. ”У Кракові не минає і тижня, щоб не відбулося якогось заходу, який пов`язаний зі Львовом - концерти, виставки, театральні гастролі”. Україна ж завдяки такому візиту має можливість розширення позитивного іміджу у світі.

Виявляється, що й у Польщі консульства стикаються із проблемами, подібними до українських, зокрема трапляються випадки пікетування. Генеральний консул Російської Федерації Леонід Радіонов у Кракові повідомив, що принаймні раз на квартал під Російським консульством збираються ентузіасти і виголошують гасла на знак протесту проти подій у Чечні. Генеральний консул США зазначив, що американське консульство пікетували, протестуючи проти війни в Іраку. Генеральний консул України Олександр Медовніков повідомив, що бачив, як роздавали по 20 злотих групці пікетувальників українського консульства у Кракові, які виступали проти ситуації довкола цвинтаря ”Орлят”.

Хоча дипломати вважають свою поїздку пізнавальною, офіційним приводом візиту називають запрошення мера нашого міста. Під час візиту генконсули зустрілися з міським головою Львова та представниками мерії, що, на їхню думку, є вельми важливим, адже таким чином вони дістали нагоду краще вивчити можливості та методи співпраці між нашими містами. Дипломати також побували у п`ятницю Львівському національному університеті імені Івана Франка, де зустрілися з ректором Іваном Вакарчуком. Вже зараз розширення співпраці між вищими навчальними закладами України і Польщі пожвавлює молодіжні контакти і надалі обіцяє налагодження тісніших зв`язків.

газета ”Поступ”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас