Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
12/12/03

Борги вчителів - проблема Львова

”Я хотів би вирішити питання заборгованості із заробітної плати на Львівщині у наступному році”, -- заявив учора голова Львівської облдержадміністрації Олександр Сендега на зустрічі з керівниками галузевих профспілок Львівщини.

Він повідомив, що за станом на травень поточного року заборгованість із зарплати становила 128 млн грн. Зараз вона скоротилась до 112 млн грн. ”Мене не задовольняють такі темпи виплати заборгованості”, -- наголосив львівський намісник.

Щодо виплати заборгованості за ст. 57 Закону ”Про освіту” Сендега нагадав, що порушував це питання і в Кабміні, і під час нещодавньої зустрічі з президентом України. В уряді, за його словами, сказали, що це суто львівська проблема і вирішувати її треба на реґіональному рівні. За словами представників уряду, для виконання ст. 57 необхідно близько 7 млрд грн, що становить річний бюджет освіти. Таких коштів Кабмін немає.

Олександр Сендега закликав керівників галузевих профспілок Львівщини допомогти йому вирішити питання щодо погашення заборгованості із зарплати.

Як повідомляло аґентство, за станом на 18 листопада у судових органах Львівської області на розгляді є 18 тисяч позовних заяв вчителів стосовно виплати заборгованості за ст. 57 Закону ”Про освіту” на загальну суму понад 37,3 млн грн.

газета ”Поступ”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас