Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
12/12/03

Шлагбаум на шляху до Євросоюзу

Довжелезні шеренги автомобілів, які мало не щодня шикуються вздовж дороги на пропускних пунктах ”Шегині”, ”Ягодин” і ”Краковець”, - перше, що бачить людина, яка має намір перетнути українсько-польський кордон на авто. Біля кожного з цих пунктів у черзі може стояти 100-150 автомобілів. Такого скупчення транспорту тут не спостерігали уже давно, - повідомляє відділ з питань взаємодії зі ЗМІ і зв`язками з громадськістю адміністрації Держкордонслужби України.

За словами представників Держкордонслужби, у величезних автомобільних чергах на кордоні винні польські прикордонники, які навмисне затягують процедуру перевірки транспортних засобів.

Після введення у червні цього року нової технології перетину державного кордону, яка мала б максимально скоротити процедуру паспортного та митного контролів, черги повинні були б зникнути взагалі. Натомість, вони стають щоразу більшими.

Як стверджують українські прикордонники, різноманітні ”червоні” і ”зелені” коридори, через які наші громадяни мали б без проблем в`їжджати до сусідньої країни, працюють, як і раніше. Наші охоронці кордону пропускають авта, не затримуючи їх без особливої потреби. Польські ж митники оглядають автомобілі з особливою ретельністю. Огляд іноді триває понад годину, хоча, запевняють українські фахівці, для цього вистачило б 15-20 хвилин.

”На всі звернення української сторони з проханням якось поліпшити ситуацію, наші служби контролю незмінно отримують одну відповідь: ми, мовляв, захищаємо економічні інтереси своєї держави, а черги нас ніяк не хвилюють”, - стверджують в адміністрації Держкордонслужби. ”Багато хто вважає, що польські колеги затягують процедуру контролю навмисно, щоб продемонструвати своїм майбутнім партнерам із Євросоюзу, як важко вони працюють на східних кордонах і, відповідно, попросити додаткових капіталовкладень. Взагалі ситуація дуже змахує на так званий ”італійський страйк”, коли працівники, щоб домогтися виконання своїх вимог, починають суворо дотримуватися кожної букви інструкції”, - йдеться у повідомленні.

Кореспондент ”Поступу” звернувся до Посольства Республіки Польща в Україні з проханням прокоментувати ситуацію, яка склалася на українсько-польському кордоні, і заяву Держкордонслужби. Проте у прес-службі посольства коментувати цей конфлікт відмовилися, посилаючись на відсутність офіційної інформації щодо ситуації на пунктах перетину кордону.

газета ”Поступ”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас