Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
12/12/03

Сесія, яка не відбулася

Учорашня сесія міської ради вкотре продемонструвала протистояння між депутатами та міським головою. Вдруге за історію головування Любомира Буняка не прийняли порядку денного пленарного засідання, відтак роботу сесію заблокували. Близько 16.00 Любомир Буняк закрив сесію міської ради й оголосив перерву до вівторка, 16 грудня.

Одразу після цього депутати фракції “Наша Україна” зібрали прес-конференцію, на якій заявили: якщо у вівторок, 16 грудня, ситуація не зміниться, то вони можуть провести засідання і без міського голови.

Головна причина зриву засідання – вимога депутатів внести до порядку денного чотири додаткові питання. Серед них – звіт Василя Лозинського, заступника міського голови з питань землеустрою та містобудування. Саме це питання, на думку деяких депутатів, стало каменем спотикання. Любомир Буняк уперто не хоче “віддавати” свого заступника. Відучора той, за словами мера, перебуває у відпустці. Міський голова навіть не уявляє, де відпочиває пан Лозинський. У результаті Сергій Бащук, депутат міської ради (фракція “Наша Україна”), озвучив ультиматум – якщо не буде звіту Лозинського, не буде голосування щодо бюджету.

Зважаючи на те, що на вівторок планують позачергову сесію, присвячену власне прийняттю міського бюджету, депутати запропонували заслухати пана Лозинського перед її початком. “Оскільки голова тисне на депутатів як представник влади й авторитарний чоловік, то ми принаймні можемо заблокувати і поставити питання про звіт Василя Лозинського саме таким чином, – говорить пан Бащук. – Так, можливо, ми свідомо створюємо патову ситуацію. Вимагатимемо звіту пана Лозинського. Тим паче, що минулої сесії це питання проголосували. Тож зараз мало б увійти автоматично”.

“Я думаю, що порядок ведення сесії був неправильним зі самого початку, – коментує депутат міської ради Юрій Кужелюк. – Коли в залі є напруження, його треба зняти, а не загострювати, що й робив міський голова”.

Зі свого боку, Любомир Буняк не розцінює ситуацію як патову, в коментарі “Газеті” він назвав зрив сесії робочим моментом.

Натомість під час імпровізованої прес-конференції депутати продемонстрували рішучість, вони ще раз підтвердили, що без звіту Василя Лозинського голосування щодо бюджету не відбудеться. На думку депутата Богдана Бедрила, вчорашня сесія зменшить вплив міського голови. “Любомир Буняк опинився в меншості, тому що переоцінив свої можливості”, – зазначив він.

До речі, ще три суперечливі питання таки внесли до порядку денного. Йдеться про придбання комп’ютерного томографа для Лікарні швидкої допомоги – депутати мають намір заслухати пояснення щодо скасування тендера із його закупівлі. Також депутати мали намір подолати вето міського голови, яке він наклав на ухвалу про передачу товариству “Просвіта” приміщення колишнього кінотеатру ім. Т. Шевченка. Включено і питання виплати премій учителям за сумлінну працю впродовж року. Щоправда, депутати не були задоволені цим формулюванням. Вони наполягали на виплаті заборгованості заробітної плати, яка утворилася на кінець року. Проте записали все ж досить абсурдне формулювання – “Про фінансування працівників галузі освіти за сумлінну працю протягом 2003 року”.

Учора депутати міської ради так і не заслухали звіту Ірини Романів, заступника міського голови з гуманітарних питань, доповідь Олега Міруса, заступника мера з питань економічної та соціальної політики про “Програму соціально-економічного та культурного розвитку м. Львова на 2004 рік”. Не прийняли ухвали про затвердження переліку приміщень, які використовують для роботи дитячо-юнацьких і молодіжних клубів за місцем проживання, та про розміщення дитячих і спортивних майданчиків на території міста. І не розглянули низку житлових і земельних питань.

”Львівська газета”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас