Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
26/10/05

Львівська ОДА звинувачує міську владу Львова у проблемах з початком опалювального сезону

Перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Мирослав Сеник вважає, що проблеми, пов’язані з початком опалювального сезону у Львові, в першу чергу були спричинені діями представників міської влади. Про це він заявив 25 жовтня на прес-конференції у Львові.

Міська влада Львова, на думку Сеника, із запізненням ввела нові тарифи на теплопостачання, що призвело до того, що теплопостачальні організації розрахувалися з газовиками за споживчий газ лише на 87,5%, в той час як населення міста розрахувалося за спожите тепло понад 100%.

„Ця різниця тепловиків з газовиками виникла в результаті неврегульованості тарифів. Тому відповідальність повною мірою лежить на органах місцевого самоврядування. Розрахункова сума дотації, ця невідповідність за 2005 рік по „Львівтеплоенерго” і „Залізничтеплоненерго” сягала 5,5 млн. грн. Отож проблема неврегульованості тарифів стала основною проблемою, на початку опалювального сезону цього року. Органи місцевого самоврядування повинні затверджувати такі тарифи виробникам комунальних послуг, які б стовідсотково покривали витрати на продукування цієї послуги”, — пояснив Сеник.

Міська влада Львова також довший час також не могла виділити дотацію на покриття боргу перед теплопостачальними підприємствами через блокування роботи сесії міськради, — зазначив Сеник.

„Ми з цими речами запізнились по місту Львову, як мінімум на півроку. Ми в аварійному порядку почали шукати шляхи, як можна було покрити ці борги. Тільки після розблокування роботи сесії, було прийнято рішення про дотування”, ― заявив Мирослав Сеник.

Борг було погашено частково завдяки продажу земельних ділянок у Львові на суму 2,6 млн. грн. та поверненню ПДВ на суму 4 млн. грн.

ВГОЛОС

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас