Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
15/10/05

Димінський дає гроші, а Куйбіда - не бере. Тому що принциповий

Заступник голови НРУ Василь Куйбіда заявляє, що принципово не братиме гроші у народного депутата Петра Димінського на вибори міського голови Львова.

Про це він заявив на пес-конференції у Львові 14 жовтня.

”Мої вибори фінансувати Димінський, чи Петренко, чи Іваненко, той хто має велику сумку грошей, не буде, принципово”, ― сказав Куйбіда.

На його думку, якщо „містер „X” профінансує вибори, то потім він буде керувати містом Львовом.

„Це для мене неприємлимо. Формальну відповідальність нестиму я, а хтось інший буде визначати стратегію в місті. Я не хочу акцентувати на одній особі. Будь хто один не буде фінансувати мою кампанію”, ― наголосив заступник голови НРУ.

Василь Куйбіда також зазначив, що бачить, у якому стані опинилося місто за 3 роки, але готовий це поправити. „Я не боюся цієї роботи і місто знаю бо працював у різних галузях. Я бачу, що сталося з містом за ці роки ми втратили, ми багато втратили. Багато чого зруйновано, того що було зроблено”, ― зазначив він.

„Якщо я піду то конкретно скажу що буду робити і коли буду робити і зі мною прийде команда людей фахівців здатних належно працювати. Я готовий працювати і готовий зробити те, що для Львова сьогодні необхідно. Якщо потрібно використати мій досвід я готовий це зробити”, ― наголосив Василь Куйбіда.

На його думку, вибори міського голови Львова 2006 року будуть брудними настільки, наскільки „кандидати чи їхні команди не доросли до політичної культури сьогоднішнього дня”.

„Хотілося, щоб усі, хто заявить своє бажання стати міською головою зважуватимуть не тільки на те, що вони зможуть виграти вибори, а і на те, чи вони зможуть управляти таким складним організмом, як міська господарка. І представляти достойно Львів тоді кожен буде достойний виграти”, ― переконаний Василь Куйбіда.

Раніше Петро Димінський заявляв, що народний депутат Олег Тягнибок, львівський підприємець Богдан Федоришин і Василь Куйбіда входять в коло його друзів, але ніхто з них поки що не звертався стосовно фінансування кампанії. Серед них він хотів би бачити міським головою Олега Тягнибока.

Василь Куйбіда два терміни обіймав посаду міського голови Львова 1994-1998 роки та 1998-2002 роки. У 2002 році програв вибори висуванцю Блоку Юлії Тимошенко Любомиру Буняку.

ВГОЛОС

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас