Фінанси

На головну Архів новин
11/10/05

“Карпати” вчинили погром у Бершаді

У десятому турі чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги львівські “Карпати” впевнено обіграли ФК “Бершадь”. Команда Юрія Дячука-Ставицького провела у ворота суперника чотири голи, а пропустила лише один.

Не долучився до успіху своїх одноклубників львів’янин Олег Веприк, який одужує після травми. Однак відсутність на полі одного з провідних гравців не позначилася на грі “карпатівців”. Із перших хвилин поєдинку “зелено-білі” заволоділи ініціативою та раз по раз турбували кіпера ФК “Бершадь” Менюка. Натомість господарі поля доволі рідко наближалися до воріт львів’ян. Гості завдали багато небезпечних навісів та ударів по воротах, проте вони не мали бажаного результату. Відкрити рахунок “карпатівці” змогли тільки на 23-й хвилині – після навісу з правого флангу Худоб’яка бразилець Батіста опинився на ударній позиції та головою пробив у протихід воротарю – 1:0 на користь “Карпат”. Пропустивши гол, гравці “Бершаді” активізувалися і провели атаку, яка завершилася кутовим ударом. Після навісу з кута поля у штрафному майданчику “Карпат” вихованець львівського футболу Володимир Рацько потужним ударом із меж штрафного майданчика зрівняв рахунок – 1:1. Однак господарі не довго тішилися нічийним результатом – через дві хвилини Платон ефектним ударом у “дев’ятку” воріт “Бершаді” вивів свою команду вперед. Спроби атак гравців ФК “Бершадь” завершувалися невдачами ще далеко до штрафного майданчика гостей. Побачивши безвихідь свого становища, господарі почали вдаватися до грубощів. Це призвело до того, що дехто із гравців “Карпат” зазнав травм. Зокрема впродовж двох хвилин мусили просити тренерів про заміни Годвін і Батіста, які отримали болючі удари по ногах і обоє, накульгуючи, покинули межі поля. На 77-й хвилині львів’яни втілили свою перевагу в гол. Ігор Худоб’як зробив навіс із кутового на Андрія Распопова, а той головою увігнав м’яч у ворота – 3:1. Крапку в цій грі поставив Максим Фещук, який випередив захисників і воротаря та головою спрямовував шкіряну кулю в сітку воріт. Відтак – 4:1на користь “Карпат”.

Після десятого туру львівські “Карпати” посідають другу сходинку в турнірній таблиці першої ліги. Вони далі відстають від лідера – “Зорі” – на п’ять очок. Найближчі переслідувачі – київська “Оболонь”, дніпродзержинська “Сталь” та охтирський “Нафтовик-Укрнафта” – відстають на чотири пункти. Наступні три поєдинки “Карпати” проведуть удома: 15 жовтня – проти харківського “Геліоса”, 22-го – проти “Динамо-ІгроСервісу” із Сімферополя, а 26 жовтня о 19.00 на стадіоні у Львові відбудеться кубковий матч сезону проти чемпіона України – донецького “Шахтаря”.

Як повідомляє офіційний сайт ФК “Карпати”, після зустрічі Юрій Дячук-Ставицький зауважив, що гра виявилася дуже напруженою, до того ж проходила на важкому полі, яке інспектор матчу оцінив на “трійку”. “Команда Бершаді, незважаючи на поразку, мені сподобалася, – зазначив Юрій Михайлович. – Щодо гри Фещука, то, на мій погляд, нічого особливого він сьогодні не продемонстрував, а його гол виявився результатом грубої помилки воротаря “Бершаді”. Хоча вважаю, що для нього особисто це є дуже важливо психологічно, але пораджу Максимові максимально викладатися на тренуваннях і довести, що здатен грати в основному складі “Карпат”. Хлопцеві варто зрозуміти: він ще не став видатним футболістом, як йому здається. Лише наполеглива праця на тренуваннях та в іграх за “Карпати” допоможуть прогресувати”.