Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
11/10/05

Сесія без інтриги?

На сьогоднішній сесії Львівської міської ради влада має намір нарешті “оголосити весь список” і затвердити новий склад членів виконавчого комітету. Після цього райці розглядатимуть господарські питання.


Наразі ж процес затверджень не завершено, хоча депутати сподіваються, що це відбудеться максимально безболісно й не надто дискусійно.

Нагадаємо, минулого четверга сесія не зібралася, тож сьогодні депутатам доведеться розглянути низку важливих питань, деякі з котрих “висять” уже більш ніж півроку.

Питання ці різноманітні. Як повідомила прес-служба Львівської міської ради, до порядку денного внесено питання про погодження укладення угоди про партнерство між повітом Голдап Республіки Польщі та Сихівською районною адміністрацією та угоди про партнерство між Гміною міста Олєшічі Підкарпатського воєводства Республіки Польщі та Шевченківською районною адміністрацією, затвердження програми створення у Львові універсально доступного середовища для людей з особливими потребами. Крім гуманітарних питань, сесія також розгляне програму ремонту протипожежних систем автоматики та димовидалення житлових будинків підвищеної поверховості, встановлення плати за торговий патент і затверджуватиме межі десяти львівських парків.

На сесія також розглянуть і ті питання, які стосуються наповнення бюджету. Зокрема, до порядку денного внесено земельні питання, встановлення цін продажу об’єктів комунальної власності, про приватизацію тощо. Без сумніву, дискусійним буде питання перенесення ринку з території стадіону “Торпедо” на вул. Золотій. Адже навряд чи на території міста можна знайти альтернативну ділянку, щоб розмістити такий універсальний ринок, як “Торпедо”.

Однак повернімося до виконкому. Наразі можна точно сказати, що до нього не ввійде одна особа, про призначення якої так довго говорили. Йдеться про голову “Самопомочі” Андрія Садового. Як заявив учора в. о. міського голови Львова Зеновій Сірик, він був вельми неприємно заскочений заявами Садового, мовляв, ніхто серйозно не пропонував останньому працювати в міській раді. “Я телефонував до нього і зробив офіційну пропозицію, – стверджує пан Сірик. – Моя позиція полягала в тому, що, оскільки він і його об’єднання демонструє бажання опікуватися роботою ЖЕКів, то я готовий запропонувати вагомі важелі впливу на посаді начальника управління житлово-комунального господарства”.

За його словами, під час цієї розмови Андрій Садовий почав банально торгуватися: “Я був здивований, що у відповідь пан Андрій почав говорити не про це, а про вищі посади, зокрема посаду першого заступника. Я думав, що він турбується про львів’ян, натомість він почав торгуватися за посади. Це можна пояснити хіба що як втечу від відповідальності та небажання реально займатися тими проблемами, про які він так багато говорить. Але це його вибір і я не хочу його коментувати”.

Тим часом депутати наразі не хочуть розкривати всіх карт, хто ж потрапить до нового виконавчого комітету. Зрозуміло одне – ці зміни будуть не надто різкими, адже пан Сірик пообіцяв, що ротації зазнає не більш ніж третина виконавчого комітету.

Львівська газета

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас