Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
11/10/05

Євроремонт на кордоні

У містечку Белз, що на Сокальщині, вчора відбулася урочиста церемонія відкриття прикордонної застави за участю керівництва області, району та прикордонної служби.

Застава, відкрита ще 1952 року, перейшла під опіку незалежної України в жахливому стані. Як розповів її начальник Сергій Поворознюк, умов для праці у прикордонників не було жодних – лише цегляна “коробка” будівлі. Охоронці кордону проживали в казармах. Після початку ремонтних робіт перебралися до наметів, однак ненадовго – ремонт, розпочатий у липні цього року, через три місяці успішно завершили, і прикордонники вже можуть сміливо братися до виконання обов’язку – охорони західних рубежів держави у нових, “людських” умовах.

“Найнагальніші проблеми, які слід було вирішувати, – дах та опалення, – наголосив пан Поворознюк. – Однак тепер на заставі “Белз” не залишилося невирішених питань. Тут є нові туалети, душові, встановлено бойлери, нове обладнання для кухні. Також маємо всі необхідні меблі та комп’ютерне забезпечення із супутниковим зв’язком для оперативного комунікування зі столицею”. На заставі нині проходять службу
23 прикордонники, а загалом вона розрахована на 33 особи. В майбутньому штат застави становитимуть переважно контрактники.

Прикордонникам Белза, крім адміністрації області, яка виділила 300 тисяч гривень, у розбудові застави допомогли комерційні структури, надавши 160 тисяч спонсорських гривень. “Немає нічого поганого в тому, що бізнесові структури допомагають силовим, – заявив голова ЛОДА Петро Олійник. – Адже це – залучення інвестицій. Така практика існує в усіх європейських державах”.

Учорашні зміни торкнулися не лише Белза. Службовці Львівського прикордонного загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України отримали 39 автомобілів УАЗ.

“Ефективність роботи прикордонників залежить від технічних засобів, – наголосив голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Микола Литвин. – І те, що показники перешкоджання незаконному перетину кордону збільшуються, тепер стало тенденцією, адже держава вкладає кошти в охорону кордону. Нині на інфраструктуру виділяють значно більше грошей, аніж раніше”. До кінця року прикордонна служба планує відкрити ще 15 застав по всьому периметру українського кордону.

Український кордон має найбільшу протяжність у Європі й наразі не відповідає вимогам, які забезпечували б надійну охорону держави. “Інтервал між прикордонними заставами має становити до 30 кілометрів, – сказав голова ЛОДА. – У нас же він становить 90 кілометрів. Але тепер маємо шанс розбудувати прикордонну інфраструктуру за кошти Євросоюзу, як свого часу це зробила Польща”. За його словами, з наступного місяця розпочне роботу спільна українсько-польська комісія з вирішення цього питання. Інтерес об’єднаної Європи, до складу якої входить низка наших західних сусідів, не в тому, щоб захищати терени України від “диверсантів” та “агентів імперіалізму”, а навпаки – боронити свої території від напливу нелегальних мігрантів, яких перемитники часто переправляють за кордон власне “зеленою лінією”.

Львівська газета

Коментарі  
Михайло[10.05.13 16:37]
ремонт квартири Львів
Михайло[10.04.07 14:03]
Євроремонт у Львові
http://maister.lviv.ua/
Remont@maister.lviv.ua
+380964590507 - Михайло
+380962727424 - Надія

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас