Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
04/11/05

ФК ”Карпати” хоче відмовитися від своїх фанів

Якщо фанати ФК “Карпати” не поміняють своє відношення до футболу і не змінять свою поведінку під час матчів, то футбольний клуб відмовиться від них.

Про це 3 листопада під час прес-конференції заявив генеральний директор ФК „Карпати” Богдан Федоришин.

“Ми вже пошкодували про те, що заступалися за наших фантів перед правоохоронцями”, - підкреслив Федоришин. “Ми також втомилися тратити свій час і гроші, витягуючи ту п’янь з міліцейських відділків», - сказав він.

“Навіть якщо на стадіоні прозвучить “Суркіс” із якимось негативним продовженням, то це вже теж буде розглядатися як порушення”, - зазначив Богдан Федоришин. “Хворі нехай сидять вдома, а здорові йдуть вболівати”, - сказав Федоришин.

Нагадаємо, в своєму рапорті про матч 1/8 фіналу Кубка України «Карпати» – «Шахтар» делегат ФФУ Олександр Тютюн повідомив, що уболівальники на трибунах стадіону «Україна» кидали пляшки, димові шашки, а після матчу палили газети.

Листівки, які поширювалися на стадіоні у Львові під час кубкового матчу «Шахтар» (Донецьк) – «Карпати» (Львів), стануть предметом розгляду СБУ і МВС. Справу про листівки правоохоронці кваліфікують за статтею 161 Кримінального кодексу — «розпалювання ворожнечі за мовною ознакою». З одного боку листівки була емблема «Карпат», з іншого — тексти пісень, що закликали «різати москалів».

КуПол

Коментарі  
Гал!нка[10.04.27 21:46]
Завдяки нашим реальним львівським фанам Карпати виграють тому від них нереально відмовитися!!!!!!!!!!
Гал!нка[10.04.27 21:46]
Завдяки нашим реальним львівським фанам Карпати виграють тому від них нереально відмовитися!!!!!!!!!!

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас