Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
04/11/05

Міськрада піде проти ”Південного” хрестовим походом

Львівська міська рада звернеться до Генпрокуратури і Міністерства внутрішніх справ з проханням вжити рішучі заходи щодо незаконної розбудови ринку „Південного” на землях міста фірмою „АЙПІЄ-Л”.

Про це сказано в ухвалі, прийнятій депутатами міськради на сесії сьогодні.

Депутати також вирішили просити прокуратуру міста проаналізувати, на яких підставах ринок збирає кошти за проїзд по вул.Щирецькій, за паркування автотранспорту на прилеглих до нього територіях та за оренду площ в торгових приміщеннях.

За їхньою оцінкою, це робиться абсолютно незаконно.

Окрім того, згідно з ухвалою, Державній податковій інспекції Львова буде доручено надати інформацію міськраді про господарську діяльність „АЙПІЄ-Л”, зокрема кількості працівників, балансового стану, обсягу сплачених податків.

Депутатів також цікавить, чи дотримується ринок всіх вимог щодо утримання дошкільного закладу, який, за їхніми даними, працює при ринку.

Після з’ясування усіх цих питань вони обіцяють ухвалити остаточне рішення щодо подальшого використання земельної ділянки, на якій розташований „Південний”.

Зауважимо, що фірма „АЙПІЄ-Л” уже неодноразово зверталося до Львівської міськради з проханням закріпити за нею ділянку на Щирецькій,36, на якій вона розбудувала ринок „Південний”.

За інформацією депутата міськради Юрія Батюка, попри те, що дане питання не узгоджене, „Південний” продовжує незаконно розширюватись, самозахоплюючи нові території.

ВГОЛОС

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас