Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
28/12/05

Два летовища для Львова

Незабаром Львів матиме два аеропорти і стане ключовим транзитним пунктом для вантажних літаків з Азії та Заходу.

Такі плани намагаються реалізувати виконавча влада Львівщини та Державіаслужба України.

Новий аеропорт буде створено у Стрию. Там уже є військове летовище “Львів-2”, яке перебуває у стадії санації. У радянські часи на ньому розміщувалася стратегічна авіація, через це аеропорт є придатним для прийому літаків практично всіх типів. Як наголосив учора голова Державіаслужби України Микола Марченко, який відвідав Львів із робочим візитом, якщо за допомогою закордонних інвестицій “Львів-2” таки реанімують, він обслуговуватиме трансконтинентальні маршрути.

Натомість голова ЛОДА зазначив, що можливість реалізації нововведення забезпечили військові. Наступного ж року навесні проведуть інвестиційний конкурс, де презентуватимуть іноземним компаніям проект створення трансконтинентального аеропорту “Львів-2”. Якщо ж ідея провалиться, територія летовища не пустуватиме – на його місці створять технологічний парк.

Щодо другого летовища, то авіатори та виконавча влада планують модернізувати вже аеропорт “Львів”. Його теж планують зробити трансконтинентальним. Однак для цього необхідно вкласти 50 мільйонів доларів і провести низку робіт.

“Якщо ми справді бажаємо зробити зі Львова центр, який буде одним із найпотужніших у транзиті вантажів і пасажирів, потрібно змінити всю структуру аеропорту, – наголосив Петро Олійник. – Якщо ми не продовжимо смугу як мінімум на 700 метрів, про це не може бути й мови”.

На перешкоді реформування головного летовища міста стоїть і низка чинників, з якими влада обіцяє впоратись. “Є проблема земельна, є частина землі, яка належить Сокільникам, є Сихівський міст, який є стримуючим фактором для посадки літаків, є багато проблем, але вони технічні”, – зауважив Петро Олійник.

”Львівська газета”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас