Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
28/12/05

• Затримано кілера, який вбив екс-губернатора Львівщини Степана Сенчука?

Як повідомила сьогодні газета «КоммерсантЪ-Украина», у місті Чоп Закарпатської області затриманий підозрюваний у вбивстві (кілер) екс-голови Львівської обласної державної адміністрації і Львівської облради Степана Сенчука.

Як пише газета «КоммерсантЪ-Украина» з посиланням на джерело у правоохоронних органах, стало відомо, що підозрюваний був затриманий у ході спецоперації в Чопі.

За інформацією джерела, в Чоп, який знаходиться на кордоні з Угорщиною, для проведення спецоперації прибули підрозділи головного управління по боротьбі з організованою злочинністю (УБОЗ) МВС Львівської області. Спільно з працівниками УБОЗ Закарпаття в неділю, 25 грудня, близько 21.00 вони затримали «одного з підозрюваних у скоєнні вбивства С.Сенчука – якогось Климонова», – пише газета. Підозрюваний – 30-річний житель міста Гайсин Вінницької області. За інформацією «Коммерсанта», передбачуваний кілер немало років провів за гратами – в 90-х його судили за бандитизм. «За цей час він, очевидно, набув деяких навичок: слідство офіційно заявляло, що, за всіма показниками, вбивство було виконане професіоналами, що знають кожен крок об`єкта. На це вказував, зокрема, той факт, що через раптово виниклу несправність службового автомобіля того дня пану Сенчуку довелося сісти за кермо свого Lexus самому, хоча до цього він завжди користувався виключно послугами водія», – зазначає газета.

У зв`язку з бездоганною, на перший погляд, організацією злочину, в міліції розглядали три основні версії: виконавці залишили країну вже в день убивства або наступного дня; вони взагалі іноземці і приїхали в Україну на замовленням; відразу після виконання завдання їх «прибрали» і знайти вдасться хіба що трупи.

Затримання Климонова саме в Чопі може вказувати на його намір утекти в одну із східноєвропейських країн», – зазначає видання.

Подробиці спецоперації поки що з`ясувати не вдалося – не заперечуючи факт затримання, в міліції, проте відмовлялися давати будь-які коментарі. В УБОЗі Закарпатській області кореспонденту «Коммерсанта» сказали, що організаторами затримання були їхні львівські колеги, які ведуть слідство у справі вбивства С.Сенчука, і тому вони не вповноважені коментувати затримання. У Львові співробітники УБОЗу заявили, що таку інформацію може розповсюдити тільки Центр громадських зв`язків МВС, в якому, у свою чергу, повідомили, що про затримання нічого не знають.
Коментуючи кореспонденту Західної інформаційної корпорації інформацію в ЗМІ про затримання кілера, який вбив Степана Сенчука, прес-секретар міністра внутрішніх справ Інна Кисиль заявила, що “поки що такої інформації про затримання вбивці Степана Сенчука немає”.

В управлінні карного розшуку УМВСУ у Львівській області, кореспонденту також повідомили, що “таких даних, як подали ЗМІ про спецоперацію у Закарпатті, наслідком якої стало затримання кілера – вбивці Сенчука – немає”.

Західна інформаційна корпорація

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас