Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
28/12/05

Депутати готові відправити Любомира Буняка у відставку ще раз

Новина про те, що Любомира Буняка за судовим рішенням Шевченківського суду м. Києва поновлено на посаді міського голови Львова, стала, безумовно, головною сьогодні. Вона викликала у більшості керівників груп і фракцій міської ради схожу реакцію: бажання відправити Любомира Костянтиновича у відставку ще раз, і якомога скоріше. І традиційні слова щодо виконання законного рішення суду.
Нижче наводимо коментарі щодо події.

„Так, я вже також маю таку інформацію. Оскільки юридично таке рішення існує, то воно і буде виконуватись згідно з законом. Думаю, що на це рішення буде подано апеляцію. Інша справа, що існує ще моральна сторона – коли його вже одного разу відправили у відставку – і ще раз туди вертатися, до людей, які це зробили і не хочуть з ним працювати...” – сказав Богдан Бедрило (НРУ).

„Він сам у Львівській міській раді говорив, що суди – це найкорумпованіша система в Україні, то мені дивно, що Буняк звернувся до цієї інстанції. Це по-перше. Наступне: якщо він прийде на сесію міськради, то ніщо не заважає його відправити у відставку на першій же сесії знову.
І останнє: для Львова Буняк – минуле, він для громади, для міста – вже пройдений етап в історії”, – повідомив Юрій Кужелюк (УНП).

„Думка нормальна. Ми живемо в правовій державі. Якщо суд виніс таке рішення, то його тепер треба виконувати. Я очікував такого рішення, зрештою, його обрала громада міста, а не 80 людей”, – сказав Іван Денькович („Батьківщина”).

„Ви знаєте, вже існує прецедент із двома генпрокурорами. Коментувати рішення судової системи – невдячна справа, і я не буду оригінальним. 27 вересня ми висловили свою позицію і зможем її відстояти чи підтвердити”, – заявив Сергій Бащук (НУ).

„Ми ще того рішення не бачили, але я думаю, що це є абсурд. Буняк – це є вже минуле. Міська рада прийняла рішення, і якщо буде потреба прийняти це рішення ще раз – ми його приймемо”, – повідомив Юрій Батюк („Наш Львів”).

27 вересня цього року ухвалою сесії Львівської міської ради було прийнято рішення про дострокове припиння виконання Любомиром Буняком повноважень міського голови м. Львова. „За” проголосував 71 депутат.
12 жовтня Любомир Костянтинович подав позов про визнання незаконним рішення Львівської міської ради про дострокове припинення його повноважень до суду Шевченківського району міста Києва.
27 грудня, за словами пана Буняка, його позов було задоволено і він найближчим часом повернеться до виконання обов’язків міського голови Львова.

Гал-infо

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас