Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
28/12/05

Я повернуся, коли отримаю “на руки” рішення суду

Розмова з Любомиром Буняком, міським головою Львова

Учорашня заява Любомира Буняка, який запевняв, що Шевченківський суд Києва, визнав незаконним рішення міськради про його відставку з посади мера Львова, став, напевно, найнесподіванішим новорічним подарунком для міської ради. Адже за наявності такого рішення суду, тепер не відомо, якою буде доля ухвал, що їх приймала міська рада за головування пана Сірика. А їх було чимало – починаючи від мораторію на будівництво в районі Високого замку та закінчуючи масштабною перевіркою ринку “Південного”.

– Чи маєте ви якісь зауваження до перебігу судового засідання? Чи враховано всі ваші вимоги?

– Що я можу сказати? Суд був об’єктивним, можу сказати, що розгляд справи тривав понад три з половиною години. Після такого об’єктивного розслідування суд ухвалив рішення про неправомірність винесення міською радою ухвали про недовіру мені, а призначення Сірика в. о. міського голови – це взагалі абсурд.

– Коли ви маєте намір повернутися у Львів? Це буде ще до Нового року чи вже після?

– Тільки-но отримаю “на руки” рішення суду. Я ж повинен його виконувати.

– Очевидно, ви стежили за розвитком подій у сесійній залі Львівської міськради. Чи виділили ті рішення, які, на вашу думку, ухвалили незаконно?

– Наразі нічого не можу про це говорити, тому що спеціально не стежив за ситуацією. Напевно, не всі рішення й ухвали є поганими. Мабуть, були серед них і нормальні, але все ж я бачив і такі, які не в інтересах львівської громади. Їхню легітимність перевірятимуть.

– Про які саме рішення йдеться?

– Я наразі спеціально не займався цим питанням. З того, що чув і бачив, земельні питання було вирішено без урахування інтересів громади.

– А розвиток подій з інвентаризацією ринку “Південного” вас задовольняє?

– Ви хочете знати все й одразу... Щодо “Південного”, то не можу зараз нічого говорити, бо окремо не цікавився цим питанням.

– За час вашої “відсутності” було звільнено голову Личаківської РДА, а також вашого заступника з питань містобудування та землеустрою Василя Лозинського та інших. Чи поновлюватимете цих осіб?

– Якщо Лозинського звільнили з порушенням закону, то його буде поновлено на роботі. А наскільки я знаю, його звільнено незаконно, в той час, коли він перебував на лікарняному.

”Львівська газета”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас