Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
23/12/05

Василя Лозинського приведуть у суд під супроводом міліції?

Колишнього заступника міського голови Львова з питань містобудування та землеустрою Василя Лозинського завтра під приводом доправлять на судове засідання у справі, порушеній екс-прокурором Львова В.Гуралем проти посадових осіб Львівської міської ради П.Коваля, Ю.Вавринюка та Ю.Зірченка. Таку постанову на сьогоднішньому засіданні винесла суддя Шевченківського райсуду Львова, у якому ця кримінальна справа розглядається вже другий рік.
Сьогодні, 22 грудня, було допитано останніх свідків у справі. Однак, В.Лозинський (який фігурував як свідок під час досудового слідства й був свого часу допитаний прокуратурою Львова) через нез’ясовані причини не був включений прокуратурою до числа свідків, які повинні давати свідчення у суді. Відтак, сьогодні, на вимогу „підсудних-чиновників”, суд ухвалив постанову, згідно до якої В.Лозинського (як колишнього заступника міського голови з питань містобудування та землеустрою) слід „привести під приводом, оскільки він уникає приходу для дачі свідчення й ігнорує юридичні повістки в суд у справі”, до якої він має безпосереднє відношення.
Довідка ЗІКу.
Посадовцям Львівської міськради П.Ковалю, Ю.Вавринюку та Ю.Зірченку інкримінувалося вчинення злочинних дій, пов’язаних з проведенням 30.09.2003 року земельного аукціону, на якому було продано ділянку за адресою м. Львів, вул. Личаківська, 104-а. 17.02.2004 р. Прокуратурою Львова було прийнято постанову «Про визнання особи потерпілою», за якою потерпілою особою вважалася Львівська міська рада. У мотивувальній частині постанови вказано, що обвинувачені незаконно витратили з бюджету на підготовку згаданого земельного аукціону 16 756,92 грн.
На теперішній час, після зміни міського голови, Львівська міська рада не вважає себе потерпілою особою, як це було визнано досудовим слідством (прокуратурою м. Львова). Дії посадових осіб здійснювалися виключно на підставі ухвал Львівської міської ради і згідно з вимог законодавства України. Підтвердженням цього є лист від Львівської міської ради, датований 02.11.2005 р, який підписав в.о. міського голови Львова Зеновій Сірик. «Діями вищезгаданих посадових осіб не заподіяно матеріальної шкоди Львівській міській раді», - йдеться у листі, скерованому на ім’я судді Шевченківського райсуду В.Свірідовій.
Василь Лозинський на час проведення згаданого земельного аукціону займав посаду заступника міського голови Львова з питань містобудування та землеустрою й курував проведення аукціонів.

Західна інформаційна корпорація

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас