Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
15/01/08

У Львові відбудуться міжнародні змагання пам`яті українського спортсмена Олексія Дем`янюка

У Львові відбудуться міжнародні змагання з легкоатлетичних стрибків «Меморіал Олексія Дем`янюка». Змагання проходитимуть 16 січня о 10 год. у спорткомплексі Львівського державного університету фізичної культури на вул. М. Черемшини, 17.
Як повідомив голова оргкомітету змагань, Президент СК «Висота» Валерій Лебедюк, змагання з легкоатлетичних стрибків у висоту «Меморіал О. Дем’янюка» цього року проводитимуться у Львові всьоме в пам’ять відомого українського спортсмена, майстра спорту міжнародного класу, учасника ХХІІ Олімпійських ігор 1980р. в Москві. Щорічно турнір збирає 100-150 учасників з різних регіонів України та Білорусі та 400-500 глядачів – мешканців та гостей міста. Учасниками цьогорічного турніру будуть: срібний призер Чемпіонату світу, учасник двох Олімпіад Андрій Соколовський, учасник Чемпіонату світу 2007 року Дмитро Дем’янюк, чемпіон Європи Андрій Пупса, чемпіон Білорусі Олександр Верютін, а також члени національних та юнацьких збірних команд України та Білорусі. Почесним гостем турніру очікується екс-рекордсмен світу, рекордсмен України у стрибках в висоту – Рудольф Поварніцин. Родзинкою змагань стане протистояння володарів олімпійських ліцензій 2008 року Дмитра Дем’янюка та Олександра Нартова, а також рекордсмена турніру Андрія Соколовського.
В програмі змагань також заплановано проведення науково-практичного семінару фахівців з легкоатлетичних стрибків, юнацький та юніорський турнір зі стрибків у висоту, Гран-прі серед жінок та чоловіків. Також під час змагань спортивний клуб «Висота» нагородить кращих спортсменів 2007 року, зокрема Дмитра Дем’янюка, Віктора Шаповала, Соломію Швед, Ірину Маланчук. Серед глядачів буде проведено розіграш призів (головні призи - дві туристичні путівки за кордон).
Змагання проходитимуть за підтримки Львівської міської ради. З міського бюджету на проведення змагань виділено 3,5 тисячі гривень.
Довідка
Дем’янюк Олексій Володимирович народився на Житомирщині у 1958 році. Був учасником Олімпійських ігор 1980 року в Москві, альтернативних ігор «Дружба» 1984 року, переможцем матчу СССР – США в Ленінграді ( нині С.-Петербург). Його краще досягнення у стрибках у висоту – 233 см донині є рекордом Львівської області.
Олексій Дем’янюк впроваджував новаторські підходи в системі тренувань, які визнавали провідні спортсмени того часу. Він першим в світі придумав модель спеціалізованого стрибкового взуття, яку з часом світові фірми-виробники впровадили в своє виробництво.
Дем’янюк Олексій виступав за спортивне товариство «Динамо». Загинув у 1999 році. В пам`ять про нього друзі започаткували змагання «Меморіал Олексія Дем’янюка».
Контактний телефон: 80632976705, 238 74 33 (Валерій Лебедюк, голова оргкомітету змагань).

Прес-служба міськради

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас