Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
26/05/06

ФК “Львів” не належить місту

Багато чуток породила поява на професійній футбольній карті України ФК “Львів”, який, нагадаємо, бюро Професійної футбольної ліги визнало правонаступником стрийської команди “Газовик-Скала”.

Про обставини зміни власників, кадрову політику, а також про таємничу особу президента клубу йшлося на прес-конференції, яка відбулася в приміщенні Федерації футболу Львівщини.

ФК “Львів” не створювали як муніципальний клуб – чітко заявив його новоспечений президент Юрій Кіндзерський. Утім не заперечував того, що перш ніж перейняти під свою опіку стрийську команду, він поцікавився думкою щодо цього Андрія Садового. Львівський міський голова, за словами пана Кіндзерського, зазначив, що для такого великого міста футболу ніколи не буде забагато. В розмові з кореспондентом Андрій Іванович підтвердив свої наміри допомагати команді. Хоча й додав, що клубу не виділятимуть жодної копійки з міського бюджету.

ФК “Львів” не має жодного юридичного стосунку до свого тезки-попередника, повідомив присутній на прес-конференції президент колишнього ФК “Львів” Олександр Діденко. Він також порадив своєму новому колезі в процесі керівництва клубом взяти на озброєння все те краще, що було в нього, в золочівського клубу й у “Скали”.

Власне, про те, як і чому стрийська команда перейшла до пана Кіндзерського, розповів президент “Газовика-Скали” Володимир Фек: “Ми стартували в чемпіонаті з надією на те, що НАК “Нафтогаз України” на певному етапі знову підтримає нас, тож зникне потреба просити допомоги в бізнесменів, які фінансують “Карпати”. Але через політичні колізії вирішення цього питання весь час відкладали. Крапкою стала постанова Кабінету Міністрів України, ухвалена під час розгляду фінансового плану НАК “Нафтогаз України” на 2006 рік. В одному з пунктів йшлося про те, що НАКу забороняють надавати благодійну допомогу та здійснювати внески на користь неприбуткових організацій. Однією з таких і була “Газовик-Скала”. Єдиним шансом продовжити участь команди в другому колі чемпіонату була подальша підтримка з боку “Карпат”. Петро Димінський, як ми зрозуміли під час нашої зустрічі, більше не вважав за доцільне допомагати стрийському клубу. Водночас ми не могли чекати, поки проясниться політична ситуація і знову зможемо розраховувати на підтримку НАКу. Відтак в особі Юрія Кіндзерського” знайшли людину, яка має фінансові можливості, а головне – бажання утримувати команду. Володимир Фек висловив занепокоєння подальшою долею стрийського футболу, але зазначив, що краще перевести команду в інше місто, ніж узагалі втратити її. Нагадаємо, що саме на перенесенні наполягав пан Кіндзерський.

Юрій Кіндзерський має власний страховий і юридичний бізнес, відомий в українських футбольних колах як почесний президент команди другої ліги “Княжа” з містечка Щасливе, що на Київщині. Втім, за його ж словами, тепер муситиме залишити цю посаду й зосередитися на розвитку ФК “Львів”. Зазначимо, Ю. Кіндзерський не відкидає ймовірності, що колись перевезе свій клуб до рідного містечка – Добромиль, що на Старосамбірщині. Принаймні, за його словами, добромильський стадіон у значно кращому стані, ніж деякі львівські. Питання, де гратиме новостворений клуб, наразі залишається відкритим. Розглядають три варіанти: “Україна”, СКА і “Сокіл”, розповів президент Федерації футболу Львівщини Ярослав Грисьо.

Наступного сезону ФК “Львів” боротиметься за місце в п’ятірці лідерів першої ліги та намагатиметься виступати принаймні не гірше за клуб, правонаступником якого став, тобто за “Газовика-Скалу”. Найімовірнішим претендентом на посаду головного тренера, який поведе команду до виконання цього завдання, є нинішній тренер стрийського клубу Богдан Бандура. Є й інші кандидати, імен яких наразі не розголошують, але всі вони – вітчизняні фахівці. Гравці, які мають чинні контракти зі стрийським клубом, імовірно, продовжать співпрацювати з його правонаступником. Інші після повної виплати зарплати стануть вільними агентами. “Під час комплектування команди, на яке залишається лише два місяці, ми зосереджуватимемося на місцевих вихованцях, яких футбольне життя розкидало по різних регіонах України”, – сказав спортивний директор ФК “Львів” Ростислав Заремба.

Львівська газета

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас